Sport Life 2007

Sport Life 2007

V Brně se ve dnech 8. – 11. 11. sešli příznivci kol, jachet, karavanů a také zájemci o outdoorové vybavení. Outdoorová část veletrhu Sport Life se pro letošek přesunula do pavilonu B, což celkovému dojmu rozhodně prospělo…

Acron

Alpsport a Alpi sport centrum

Asolo

Aster Zlín

Doldy

Finn Sub

Hudy sport

Jurek S+R

Lempriere Prague

MHSport

Na „domácí půdě“ tradičně vystavuje brněnský MHSport, který letos připravil jako novinku například softshellovou bundu High Fly z italského softshellu značky Pontetorto. Veškeré zboží MHSportu je vyráběno v ČR.

North Trappers

Pamasport

Preditest

Proteching B

Rutex CZ

Scarabeus Tech

S.E.I.F.E.C.O.

Sigma

STG Elcon

Treksport

Up & down sport

Vavrys CZ

Tradičně na veletrhu zůstává pro řadu firem důležitá účast v cyklopavilonech v rámci výstavy Bike Brno. Příkladem je důraz na cyklonovinky značky Craft a tím pádem pro outdoorové návštěvníky i trochu utajené čelovky Silva a další výrobky na stánku Vavrys CZ.

Vertical sport

Warmpeace

Doprovodný program a příbuzné sporty

Redakce Světa outdooru

Zkušenosti čtenářů

Pajda

Zdarek, newim jak Vam, ale pride mi tenhle veletrh se stava jenom pro *fajnsmekry* do kol….3 haly plny kol a na zbytek toho moc nezbylo…:( jedna hala, kde ji z casti zabiral contest v bouldrovani, ve druhym rohu bylo stromolezeni a jinak nic moc…secteno a podtrzeno, SPORT LIFE me zklamal…

kratinoska

mas pravdu, na druhou stranu firmy typu Moira, Craft,… byly umisteny ve V a ty k outdooru teze pocitam… tak to zase jen tak suchy nebylo.
Skoda jen tech lidi v sobotu, celkem tlacenice, navic ti co koukali na stanky stali uprostred a nedalo se chvilkama prochazet, nevim jestli mezera mezi stankama je dana nejakou normou, ale radeji mene stanku a vice prostoru pro prochazeni!

Jiří Červinka

Ještě ke zklamání… vše záleží na očekávání. Před několika lety bych souhlasil – outdoor byl na Sport Life minimální. Každým rokem ale zastoupení firem roste, takže kdo chodí pravidelně, zkalmán určitě nebyl. Kdo očekával, že se outdoor vyrovná kolům, ten očekával příliš. Taky jsme napsali, že by nárůst počtu stánků s vybavením pro pobyt v přírodě mohl být rychlejší. Ale objektivně to fakt roste.

Joe

Stánky v drtivé většině staví BVV, vystavovatelé si jen ty bílé krabice olepí a ověsí svými materiály. BVV se pak rozhoduje, jestli všechny trochu zmáčkne nebo zda bude vytápět a uklízet další pavilon…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: