Sport Life 2005 brněnskýma očima

Sport Life 2005 brněnskýma očima

Podobně jako loni doplňujeme redakční článek o novinkách na veletrhu Sport Life o dojmy a postřehy brněnského spolupracovníka redakce Světa outdooru Jana Joe Hlaváčka. Znáte třeba Krimistop?

Zkušenosti čtenářů

Kuba

Já, jeden příčně plochý, zborcený, prosím o nějaké užitečné informace k vložkám do bot.

JČP

Zájem by byl

LR

Krom zájmu, který mám si dovoluji přidat pár odkazů.

SIDAS http://www.sidas.com/
FORMTHOTICS http://www.formthotics.co.nz/
THERM-IC http://www.therm-ic.com

Jeden významný problém je velikost! Prodávají se u nás různé značky, ale jen do velikosti max. 46. Výjímkou jsou výše uvedení výrobci, vyrábějí až do 47-48. Pak již jen na zakázku podle otisku nohy. Stélky jsou s plastovou podporou, lepená korková drť, pěnové, gelové, kombinace atd. Prosím pokud budete psát článek, oslovte nějakého ortopeda. Pěstuji turistiku a bez ortopedických stélek toho moc neujdu. Vrobci obuvi nějak zapomínají na ergonomii a vnitřek bot rovný jak prkno je bohužel bježný. děkuji.

charlie

Určitě a případně taky kde se dají koupit nedávno jsem měl trochu problém sehnat slušné vložky za rozumnou cenu

ondra

Dovoluji si připojit se do diskuze s připomenutím recenze na vložky do bot od Pavla Krupky, která vyšla na svetoutdooru.cz loni v květnu.

Joe

No to jsem si na sebe upletl bič, hned první den, co je nenápadná zmínka na webu, čtyři žádosti o článek o vložkách.
Lidičky, já píšu pro zábavu, v práci nestíhám, sotva stíhám slíbené termíny článků. Slibuju, že se tomu budu věnovat zodpovědně, napíšu solidní a doufám přínosné informace, ale fakt nemůžu slíbit žádný termín. Do konce ledna celkem určitě ne.
Jelikož se snažím v této problematice zorientovat, uvítám Vaše zkušenosti, názory i kontakty na dodavatele a výrobce tohoto zboží. Prosím na můj soukromý mail, překlep v adrese je samozřejmě ochrana proti spamu, přepněte si qwerty klávesnici:-)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: