Spacákov: největší speciálka na spací pytle v ČR

Spacákov: největší speciálka na spací pytle v ČR

Spacákov je největší speciálka na spací pytle v České republice, která je od února 2023 otevřená v pražských Strašnicích. Jedná se o jedinečný projekt outdoorového obchodu Makalu, který u nás opravdu nemá obdoby. Přes 100 modelů spacáků, které si můžete nejen prohlédnout a osahat, ale také si do nich lehnout, vyzkoušet si je, porovnávat mezi sebou a díky tomu si vybrat přesně ten kousek, který je ideální pro vás a pro vaše dobrodružství.

Spacákov vznikl z jednoduché potřeby nabídnout lidem možnost vybrat si spacák na základě odborného poradenství a zároveň vyzkoušení na vlastní kůži. Že si člověk může zkusit tričko za pár stovek na vlastní kůži, ale na spacák si maximálně sáhne nás překvapovalo. A tak jsme se to rozhodli změnit. Nákup u nás je zážitek. Lidé u nás stráví klidně i hodinu, dají si kafe a vyzkouší si hromadu spacáků, než si vyberou ten pravý.

Josef, zakladatel projektu Spacákov

 

Čím je Spacákov vyjímečný?

co dalšího ve Spacákově najdete

I když Spacákov exceluje ve spacích pytlech, není to vše, co vám nabídne. Součástí prodejny je také outdoorový obchod s širokou nabídkou. Zároveň to ale ani v tomto případě není klasická všehochuť, kterou najdete v jiných prodejnách. Lidé, kteří za Spacákovem stojí vybírají na tuto prodejnu značky a kousky, za které by dali ruku do ohně. Takže zde najdete výběr značek a produktů, ale u všech se můžete spolehnout, že plní to co mají.
Zde je stručný přehled:

a další služby

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: