SOUTĚŽTE s firmou Total Outdoor o 2 místa v kurzu lavinové záchrany, stravu Lyofood a lékárničku Lifesystems Trek! UKONČENO

SOUTĚŽTE s firmou Total Outdoor o 2 místa v kurzu lavinové záchrany, stravu Lyofood a lékárničku Lifesystems Trek! UKONČENO

Blíží se nám Vánoce a tak nastává ideální čas na to, obnovit své vybavení nebo pořídit nové, které prozatím chybí. A proč chodit do kamenného obchodu, když existuje internet!

Distributorská společnost TotalOutdoor s.r.o. byla založena v roce 2008 třemi společníky, kterými byli Karel Mandík, Honza Prokeš a Janek Bednařík. Od té doby společnost stále roste a s nasbíranými zkušenostmi vytváří profesionální zázemí pro každou ze zastoupených značek, stejně jako komfort při nákupu svým zákazníkům. Na českém a slovenském trhu zastupuje světové značky produkující outdoorové vybavení.

O co hrajeme?

V této naší soutěži hrajeme o dvě místa v kurzu lavinové záchranybalíček stravy Lyofood v hodnotě 1000 Kč a lékárničku Lifesystems Trek.

1) Kurz je veden horským vůdcem UIAGM, nebo členem HZS ČR a jeho účastníci se naučí, jak pracovat se základním lavinovým vybavením (vyhledávač, sonda, lopata), vyzkouší si hledání jednoho zasypaného, hledání více zasypaných i základy strategie záchrany. Odzkouší si lavinové batohy i další technologie. Zjistí, jak postupovat při lavinové nehodě, jak transportovat raněného a dozvědí se také více informací o lavinové problematice.

2) Lyofood je dehydrovaná strava uložená v úhledných sáčcích a je možné pořídit porce pro jednoho i pro dva. Příprava samotného pokrmu je opravdu velmi jednoduchá. Stačí přivést vodu k varu a zalít obsah sáčku do výše rysky, která je naznačena na vnější straně balení.

3) Lékárnička Lifesystems Trek vám poskytuje vše potřebné pro ošetření menších úrazů. Správné ošetření u řezných ran, puchýřů i škrábanců je důležité kvůli prevenci infekce a uspěch cesty.

Prohlédněte si fotografie k článku…

Výheci (budou osloveni emailem až bude výhra připravena):

1. Lavinový kurz – Eva Nolčová

2. Lyofood – Milan Šmejkal

3. Lékárnička – Ludmila Drábová

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: