Soutěžte s firmou PINGUIN o zajímavé ceny: stan, batoh či trekové hole! UKONČENO

Soutěžte s firmou PINGUIN o zajímavé ceny: stan, batoh či trekové hole! UKONČENO

Historie české firmy Pinguin sahá až do roku 1989 a se svou dlouholetou tradicí se řadí k nejvýznamnějším výrobcům outdoorového a campingového vybavení na území naší republiky. Stejně jako v minulých letech i letos jsme pro vás ve spolupráci s Pinguinem připravili předvánoční soutěž o hodnotné ceny. Stačí správně odpovědět na tři otázky a máte jedinečnou příležitost, nadělit si pod stromeček unikátní kousky, které skvěle padnou do vaší výbavy. Tentokrát soutěžíme o stan, batoh nebo trekové hole.

1. Stan Arris

Pokud hledáte dostatečně velký stan s jedním vchodem a předsíňkou o minimální váze a navíc velmi snadno postavitelný, je pro vás Arristou pravou volbou! Svými vlastnostmi vyhovuje požadavkům nejen pěší a cyklo turistiky, ale je také velmi oblíbený u motorkářů. Stan je dvouplášťový, přičemž polyesterové tropiko s polyuretanovým zátěrem a švy podlepené vodotěsnou páskou zaručující vodní sloupec o výšce 4 000 mm. Podobně potom nylonová podlážka s polyuretanovým zátěrem poskytuje 10 000 mm vodního sloupce.

 • určení: trekking, hiking
 • počet osob: 1–2
 • hmotnost: 2,3 kg
 • doporučená cena: 3 920 Kč

2. Batoh Activent 48

Čtyřicet osm litrů a dvě komory, to už jsou dostačující čísla i pro vícedenní treky krajinou. Velkou výhodu Activentu představuje jeho čelo, na které snadno připevníte stan nebo karimatku a v zimě pak například i sněžnice nebo snowboard. A pokud máte „cajků“ opravdu hodně a čelo batohu pro vás není dostačující, k bokům batohu můžete vesele připevňovat dál a to i včetně lyží. K umístění horolezeckého lana oceníte horní popruh u ústí hlavní komory. Batoh je vybaven kapsou na hydrovak a vyjímatelnou zádovou výztuhou. Víko batohu disponuje jednou větší a jednou menší kapsou.

 • určení: vícedenní trekking, camping, pobyt v přírodě
 • objem: 48 l
 • hmotnost: 1,75 kg
 • počet komor: 2
 • doporučená cena: 2 590 Kč

3. Trekové hole carbon FL Foam

Třídílné trekové hole carbon FL Foam, které jsou vyrobeny z velmi pevné slitiny hliníku 7075 a mají carbonový povrch, ocení každý milovník nejnovějších technologií a hi-tech materiálů. Karbonová folie v horní části zvyšuje tuhost holí a dodává jim nezaměnitelný futuristický vzhled. Anodizovaný hliník v dolní části je otěruvzdorný a odolný vůči povětrnostním vlivům. Prodloužená rukojeť, která umožňuje hole využívat čtyřsezónně, je vyrobená z nenasákavé, nesmekavé a vibrace pohlcující EVA pěny. Hroty z trvanlivého karbidu Wolframu kryjí gumové krytky, které eliminují nežádoucí vibrace. Díky dvěma zámkům Fast Lock je délka holí snadno nastavitelná.

 • určení: trekking, Hiking, VHT
 • materiál: Hliník 7075 / Carbon
 • hmotnost: 235 g
 • doporučená cena: 1 420 Kč

Výherci (budou osloveni emailem):

1. Stam Arris – Marie Koperlos

2. Batoh Activent 48 – Jan Světlík

3. Trekové hole carbon FL Foam – Karel Vojta

Zkušenosti čtenářů

Franta

Super, rád si zasoutěžím, ale ten titulek. :-))
Ježíšek, předvánoční, a pak se člověk na konci textu dozví, že soutěž je až do 31.12. :-))
Spíš to mělo mít titulek – jak na Nový rok, tak s Pinguinem po celý rok.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: