HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Soutěžte o přírodní energetické tyčinky Chimpanzee UKONČENO

Soutěžte o přírodní energetické tyčinky Chimpanzee UKONČENO

Chybí vám energie? Potřebujete se pořádně zregenerovat? Pak neváhejte a zasoutěžte si s námi o 3 balíčky tyčinek a nápojů od Chimpanzee.

Produkty Chimpenzee jsou čistě přírodní energetické tyčinky a nápoje! „Síla přírodní energie“ je základem jejich filosofie a Chimpanzee coby aktivní symbol je provází ve všem co dělají. Chimpanzee tyčinkynápoje jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších, čistě přírodních surovin a splňují ty nejnáročnější požadavky na aktivní a především zdravý životní styl. Ochutnejte, nechte se unést přírodní energií a dejte vale chemii. Celý sortiment a více informací naleznete na www.chimpanzeebar.com

Stačí odpovědět na tři otázky a balíček může být váš. Odpovídat můžete do 31. 10., následně vylosujeme 3 výherce balíčků (každý z nich obsahuje: Energy Bar Kešu & Karamel, Energy Bar Rozinka & Vlašký ořech, Protein Bar Datle & Vanilka, Protein Bar Burákové máslo a plechovku QuickMix Energy Shake.

Soutěž ukončena. Vyhráli jste?

Abystě měli šanci zvítězit, museli jste správně odpovědět na tři otázky, které měly tyto správné odpovědi:

Jaké tyčinky Chimpanzee jsou bezlepkové?
Správná odpověď – Protein Bar

QuickMix Energy je energetický shake vhodný…
Správná odpověď – …před výkonem

QuickMix Protein je recovery shake, který je doporučován 60-90 min po výkonu. Kolik gramů rostlinného proteinu obsahuje?
Správná odpověď – 15 g

Tři vylosovaní výherci výherci energetických balíčků (každý z nich obsahuje: Energy Bar Kešu & Karamel, Energy Bar Rozinka & Vlašký ořech, Protein Bar Datle & Vanilka, Protein Bar Burákové máslo a plechovku QuickMix Energy Shake) jsou:

  • ruza.pichalova@g*.com
  • metlikovaj@s*.cz
  • Lyrinka@s*.cz

Výhercům gratulujeme a na uvedené emaily je zkontaktujeme ohledně předání výhry,

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: