SOUTĚŽ: Zůstaň v teple! Vyhraj termoprádlo z merina od české značky Sensor UKONČENO

SOUTĚŽ: Zůstaň v teple! Vyhraj termoprádlo z merina od české značky Sensor UKONČENO

Připrav se na zimu a pořiď si kvalitní merino, co tě zahřeje za každé situace. Zkus štěstí v soutěži s českou firmou Sensor! Triko a termoprádlo můžou být tvoje!

O co soutěžíme?

Triko a spodní prádlo Sensor Merino Impress Camo

Soutěžíme o termoprádlo – funkční triko s dlouhým rukávem ze 100% merino vlny + pánské trenky či dámské kalhotky z dokonale funkčního materiálu v neotřelém provedení, které v sobě snoubí praktičnost a krásu. 100% Merino vlna zde získává exkluzivní vlastnosti díky unikátnímu výrobnímu postupu. Polyuretanová vrstva nanesená na jemně pletenou vlnu zabrání nepříjemnému kousání při zpocení, a navíc ochrání natištěný vzor před sepráním. Perfektní volba pro jakýkoli druh akce.

  • Odolnost proti zápachu
  • 100% vlna zahřeje i v nejtvrdších podmínkách
  • Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky
  • Speciální úprava proti kousání a plstnatění
  • Jedná se o produkt z plně obnovitelných zdrojů
  • Pro celoroční použití při všech druzích sportů
  • Ploché švy pro maximální pohodlí

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice. Jako první získala licenci firmy Dupont na termoprádlo Coolmax, první zavedla ploché švy do celé kolekce, patří jí primát v použití bonded technologie ve zpracování úpletu.

Prodejci pro ČR: www.sensor.cz

Výherce

Olga Červenková – výherce jsme kontaktovali e-mailem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: