SOUTĚŽ: Zahrajte si o outdoorové ceny od 4camping.cz! SOUTĚŽ UKONČENA

SOUTĚŽ: Zahrajte si o outdoorové ceny od 4camping.cz! SOUTĚŽ UKONČENA

4camping.cz vás vybaví na hory, do přírody, na vodu… Kamkoliv se zrovna budete chystat. A kdo vyhrál jejich praktické outdoorové ceny?

E-shop 4camping.cz patří mezi největší prodejce outdoorového, turistického a kempingového vybavení u nás. Skladem má vůbec nejširší nabídku zboží na trhu od více než 150 značek. Díky tomu může běžným turistům nejlépe poradit s výběrem a zkušeným outdoorářům nabídnout vybavení a značky, které nikde jinde na jednom místě a takovém rozsahu nenajdou. Od roku 2012 pořádá největší evropskou prodejní Výstavu stanů a vybavení do přírody, která se koná vždy od června do poloviny srpna na Výstavišti v Praze Letňanech. Působí v Česku a na Slovensku a aktuálně provozuje 7 vlastních prodejen – v Praze (2x), Brně, Ostravě, Plzni, Pasohlávkách a na Vranovské pláži. 4camping.cz je finalistou soutěže o nejlepší e-shop Křištťálová lupa 2015 a 2016, certifikovaným obchodem APEK a nákupním rádcem Heureka.cz mu byl udělen zlatý certifikát „Ověřeno zákazníky“.

Vylosovali jsme tyto soutěžící:

1. Stan Pinguin Summit 2 pro Alici Němcovou

2. Spacák Pinguin Topas pro Jitku Malíkovou

3. Vařič Pinguin Mantis Titan pro Milana Kotena

Výherci byli informováni mailem a výhry si vyzvednou v Klubu cestovatelů do 14 dnů.

Pravidla soutěže:

1. Výherci budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři.

2. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit.

3. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

4. Soutěž trvá do 30.9.2017.

5. Zasláním odpovědi účastníci souhlasí se zasíláním novinek webu Pohora.cz cca 1x měsíčně (z čehož se lze jednoduše odhlásit).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: