SOUTĚŽ: Zahraj si o lehké vzdušné merino triko Sensor vyrobené v Česku

SOUTĚŽ: Zahraj si o lehké vzdušné merino triko Sensor vyrobené v Česku

Fandíš přírodním materiálům? Zkus své štěstí v soutěži s českou značkou Sensor a vyhraj vzdušné rychleschnoucí funkční triko Sensor Merino Lite z kombinace vlny a tencelu.

O co soutěžíme?

Dámský nebo pánský set trika a spodního prádla Sensor Merino Lite

Horká novinka české značky do horkých letních dní. Funkční prádlo Sensor Merino Lite spojuje výjimečné funkční vlastnosti dvou přírodních materiálů – vlny merino a tencelu. Lehký prodyšný úplet skvěle odvádí vlhkost, rychle schne a odolá zápachu, tencel mu navíc dodává jemnost a příjemný chladivý efekt. Zkrátka ideální dvojka, co nezpůsobí žádné dusno. To vše navrženo a ušito v Česku.

  • Obnovitelné a biologicky odbouratelné
  • Certifikovaná příze: Oekotex, ISO 9001,ISO 500001, ECO balance
  • Chrání před UV zářením

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční, a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice.

Více na www.sensor.cz

Pravidla soutěže:

  • Odpovězte na otázky do 30. 4. 2024. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z odpovědí vybereme výherce, kterého zveřejníme na webu.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
  • Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě Vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy bude uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: