SOUTĚŽ: Vyhrajte vybavení do přírody s firmou TOTAL OUTDOOR – UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte vybavení do přírody s firmou TOTAL OUTDOOR – UKONČENO

Ve spolupráci s distributorem outdoorového, lezeckého a campingového vybavení firmou TOTAL OUTDOOR, jsme připravili soutěž o trojici hodnotných cen. Odpovězte na tři otázky a rozšiřte svou výbavu o nový vařící set od americké značky GSI Outdoors – Pinnacle Dualist Complete, dále o značkovou sterilizaci vody Steripen Aqua anebo o potištěný kytičkovaný ručník Lifeventure.

Světové značky

SteriPENSteripen
Americká firma Hydro-Photon již několik let vyrábí ruční dezinfekční přístroje SteriPEN pro úpravu pitné vody v divočině na bázi ultrafialového záření. Při dezinfekci je UV záření absorbováno DNA mikroorganismů (nebo RNA v případě virů) obsažených ve vodě a dochází k narušení její struktury.

GSIGSI
Firma GSI Outdoors byla založena roku 1985, kdy v podobném duchu jako kdysi lovce hnala touha po dobrodružství, vyrazila skupinka sourozenců dolů podél západního pobřeží do San Diega. Začínali s několika kousky smaltovaného nádobí povrchní znalostí táborového vybavení.

LifeventureLifeventure
Nabízí široký sortiment hygienických doplňků, certifikovaného nádobí nebo doplňků k nocování jako spací pytle, spací sítě či polštářky. Dále vyrábí cestovní zavazadla, ochranná pouzdra a obaly a v neposlední řadě i pro bezpečnost vašich věcí číselné zámky, peněženky nebo bezpečnostní kliky ke dveřím bez zámku.

Vařit, desinfikovat a pečovat o sebe na vašich cestách

Vyhrát můžete následující skvělé ceny, se kterými se vydáte do přírody, kde uvaříte na vařiči GSI Pinnacle Dualist Complete z desinfikované vody, kterou získáte pomocí značkové sterilizace vody Steripen Aqua a u té vody uděláte parádu s potištěným kytičkovaným ručníkem Lifeventure.

GSI Pinnacle Dualist Complete
Sada na vaření pro dva s nejvyšší povrchovou úpravou Pinnacle, která získala několik outdoorových ocenění. Do sady lze umístit také plynovou kartuši 220g a plynový vařič.

Steripen Aqua
Nový model z řad oblíbených UV filtrů na vodu od SteriPENu.

Ručník Lifeventure
Ultralehká osuška s tištěným motivem. Vysoce absorpční materiál vám na cestách zaručí ten největší komfort. Dokáže nasáknout až 9-ti násobek své váhy a schne 8x rychleji než běžné ručníky. Osušky Printed SoftFibre Trek Towel nabízejí také unikátní antibakteriální ochranu.

Sada na vaření od GSI Pinnacle Dualist.

SteriPEN Aqua.

Skvělý cestovatelský ručník.

Soutěžte a vyhrajte

Tři z vás, kteří do 20. června 2016 správně odpovědí na trojici otázek v našem dotazníku, mohou získat jednu z cen. Rozhodne štěstí v losování!

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na následující otázky do 20. června 2016.
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
3. Výherce oslovíme emailem a zveřejníme jejich jména.

Nápověda a více informací

Nápovědu hledejte přímo na webech jednotlivých značek www.gsioutdoors.cz, www.lifemarque.cz a www.steripen.cz.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Výherci

Jan Kučera, Kostomlaty

Vladimír Ilečko, Břeclav

Jan Weber, Pardubice

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: