SOUTĚŽ: Vyhrajte poukaz v hodnotě 2000 Kč na outdoorový zážitek v ČR dle svého výběru od Outdoortrip.com UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte poukaz v hodnotě 2000 Kč na outdoorový zážitek v ČR dle svého výběru od Outdoortrip.com UKONČENO

Zahrajte si s námi o dárkový poukaz na zážitek v hodnotě 2000 Kč od firmy Outdoortrip.com! Užijte si dobrodružství podle svého výběru!

Rádi byste si svou dovolenou zpestřili nějakým tím adrenalinem nebo sportovní aktivitou? Nechcete vymýšlet a organizovat celý program a zajišťovat vybavení? Chcete zkusit něco, na co si sami netroufáte? Pak je tu Outdootrip.com právě pro vás!

Prohlédněte si celou fotogalerii…

Unikátní web Outdoortrip.com agreguje nabídku nejrůznějších sportovních a adrenalinových aktivit v několika desítkách zemí v Evropě i po celém světě. Stejně, jako si objednáváte hotel, si můžete obejdnat lezení v rumunských Karpatech, potápění v Řecku nebo túru na Madeiře a monoho dalšího. Pohodlně, jednoduše. No není to geniální?

O co hrajeme?

Výherce získá voucher v hodnotě 2000 Kč na zážitek dle svého výběru v Česku. Vyzkoušet tak může třeba kurz lezení via ferrat v Děčíně či Českém ráji, vyrazit s průvodcem na túru po české i německé straně Česko-saského Švýcarska, na kajaku projet historické centrum Prahy nebo si užít jednu z mnoha adrenalinových aktivit včetně paintballu, letu balónem nebo vyhlídkových letů nad krásami české krajiny.

outdoor trip

Vítejte ve světě, kde nemusíte nic dokazovat sobě ani druhým. Ve světě, kde má každý právo na své vlastní dobrodružství. Vytvořili jsme místo, kde si lidé plní sny mimo běžnou realitu. I ta nejtajnější přání. Místo, kde jsou zážitky dostupné všem, nejen vrcholovým sportovcům a dobrodruhům. Každý si u nás najde a vybere takovou činnost, která plně vyhovuje jeho fyzickým i psychickým možnostem.

Tak, jako je snadné zabookovat letenku a hotel, musí být snadné najít a objednat tu správnou a kvalitní outdoorovou aktivitu. Jednoduše, na kliknutí, z pohodlí domova či kanceláře.

Dobrodružství je vaše. Blíž, než si myslíte.

Inspiraci na outdoorové zážitky najdete na www.outdoortrip.com/cz

Výherce soutěže:

Poukaz vyhrává D. Srdínko. Výherce jsme kontaktovali e-mailem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: