SOUTĚŽ: Vyhrajte oblečení Icebreaker od OUTDOOR OUTLETS. Soutěž ukončena

SOUTĚŽ: Vyhrajte oblečení Icebreaker od OUTDOOR OUTLETS. Soutěž ukončena

Stačí odpovědět na jednoduché otázky a mít trochu štěstí. Vyhrát můžete třeba pánské boxerky, stylové tričko nebo běžecké ponožky Icebreaker.

Po celém světě na vás čekají značené turistické trasy a treky dech beroucí přírodou a panoramaty. Stačí si jen vybrat a vyrazit. Při delší pobytu v přírodě a na cestách určitě oceníte kvalitní oblečení z merino vlny, které vás zahřeje a zároveň vás podrží při jakémkoliv dobrodružství. A právě oblečení Icebreaker, které je z tohoto materiálu vyrobeno jste mohli vyhrát v naší březnové soutěži.

Vylosovali jsme vás?

  1. Dámské tričko Icebreaker: Hana Petrů
  2. Pánské boxerky Icebreaker: Ondra Vít
  3. Dámské běžecké ponožky Icebreaker: ZuzanaHorňáková

Výherci byli vyzváni mailem k vyzvednutí výher v Klubu cestovatelů do 30.4.

Pravidla soutěže:

1. Výherce vylosujeme a oznámíme do 7 dnů po ukončení soutěže. Výherci budou kontaktování emailem a výhra bude k vyzvednutí v Klubu cestovatelů v Praze či Brně do 10 dnů od vyhlášení výsledků soutěže. Výhry neposíláme.

2. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit.

3. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

4. Soutěž trvá do 4.4. 2017.

5. Zasláním odpovědi účastníci souhlasí s poskytnutím mailové adresy společnosti OUTDOOR OUTLETS a se zasíláním novinek webu Pohora.cz cca 1x měsíčně (ze kterého se dá jednoduše odhlásit)

Outdoor Outlets

OUTDOOR OUTLETS – outlet prémiových outdoorových značek ICEBREAKER, SALEWA a dalších. Široký výběr, rychlé dodání,  slevy až 60 %. Kamenný obchod v Říčanech u Prahy – vlakem 25 minut z centra Prahy. Nejširší nabídka oblečení Icebreaker za outletové ceny v ČR. E-shop na www.outdooroutlets.cz.

Zkušenosti čtenářů

Pulkrábek Vladimír

Opět jsem navštívil expediční kameru a velice jsem byl překvapen,pěkná podívaná.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: