SOUTĚŽ: Vyhrajte jednodenní skipas do lyžařského střediska Ski&Bike Špičák UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte jednodenní skipas do lyžařského střediska Ski&Bike Špičák UKONČENO

Šumavský Ski&Bike Špičák na Železnorudsku si léta udržuje pozici jednoho z nejlepších, ale zároveň pro lyžaře i cenově nejpřívětivějších zimních středisek u nás. Najdete tu 8,5 kilometrů sjezdovek – sportovní (včetně české nejprudší Šance) i ty lehčí pro rodiny s dětmi. Dále snowpark Freestyle Area Špičák, funline nebo měření rychlosti jízdy ve sjezdu či slalomu.

Zima se letos rozjížděla pozvolna, ale začátkem ledna se s přírodním sněhem roztrhl pytel, na sjezdovkách se ho vysypalo hodně přes metr a podmínky lyžování přejí.

Prohlédněte si celou fotogalerii k článku…

Pokud se chcete naučit lyžovat nebo na snowboardu, tak tady jste ve správných rukou instruktorů vlastní lyžařské školy. Patří k nejstarším v ČR (funguje už od roku 1974). Letos pak kromě domovského areálu a dvou železnorudských středisek – Nad Nádražím a Belveder, bude premiérově zajišťovat výuku i na Alpalouce.

Na sklonku sezony si tu nenechte ujít divácky velmi oblíbenou atrakci Jízdu přes louži (16. března 2019). Pojede se už popatnácté a můžete se jí zúčastnit i jako přímí aktéři, pokud jste plnoletí.

O co hrajeme?

Čtyři skipasy na celodenní lyžování zdarma ve Ski&Bike Špičák s výběrem libovolného dne do 31. března 2019. Zaparkujete na parkovišti hned u vleků, nazujete přezkáče, u kasy vyměníte vyhraný voucher oproti padesátikorunové záloze (tu vám po skončení lyžování ale zase vrátí) za čipovou kartu a už frčíte na kopec. Vleky startují v 8,30 a končí v 16,00 hodin.

Ski&Bike Špičák

Ski&Bike Špičák nabízí celkem 5 hlavních sjezdovek – jednu černou, dvě červené a dvě modré, k tomu  snowpark a funline. Mimo adrenalinové sportovní svezení i příjemné svahy pro výuku dětí nebo začátečníků, například dětský areál a hřiště pod hotelem Sirotek, pohyblivý koberec a další hřiště pro děti hned poblíž lanovky. Čtyřsedačková lanovka a 10 dalších vleků má celkovou kapacitu 7550 osob za hodinu. Aktuální novinky včetně sněhových podmínek na webu www.spicak.cz.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky nejpozději do 1. 3. 2019.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací se dozvíte na stránká skiareálu Ski&Bike Špičák.

Výherce soutěže jsme kontaktovali e-mailem:

Ľubomír Šmidek

Kateřina Měchurová

Ludmila Trnobranská

Jaroslav Stejskal

Zkušenosti čtenářů

Denisa Kratochvílová

Špičák forever!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: