HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte funkční mikinu Merino Wool Upper od SENSORU – UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte funkční mikinu Merino Wool Upper od SENSORU – UKONČENO

Ve spolupráci s  firmou SENSOR jsme připravili soutěž o dvojici hodnotných cen. Odpovězte na tři otázky a rozšiřte svou výbavu o praktickou a pohodlnou pánskou a dámskou mikinu Sensor Merino Wool Upper.

Dva z vás, kteří do 15. prosince 2016 správně odpovědí na trojici otázek v našem dotazníku, mohou získat jednu z hodnotných cen.

O co hrajeme?

Soutěžíme o Sensor pánskou a dámskou mikinu Merino Wool Upper ve stylu klokanky s kapsou na břichu a kapucí.
Praktická a pohodlná mikina Sensor Merino Wool Upper vznikla kombinací dvou skvěle se doplňujících materiálu. Vnější část barevně odlišná od té vnitřní, je vyrobena z Merino vlny, zatímco ta vnitřní z Nano Soft polypropylenu.

Merino vlna zahřeje, reguluje teplotu Vašeho těla a také zabraňuje případnému nepříjemného zápachu. Vnitřní Nano Soft polypropylen, dodává mikině potřebnou odolnost a pevnost. Vyrobeno v České republice!

COOLMAX Fresh Airdalší novinka v nabídce firmy SENSOR

Sensor vyrábí doma

Sensor od roku 1999 patří mezi jedničky v oblasti funkčního spodního prádla / termoprádla. V tomto oboru mu patří několik primátu. Sensor byl první český výrobce, který měl licenci na výrobu oděvu z materiálu Coolmax od firmy DuPont.  Jako první do celé kolekce zavedli tzv. ploché švy a ve stejné době představili funkční ponožky pro trekking, cyklistiku a lyžování…
Mohli svoje výrobky nechat šít v Číně, mohli je přepravovat přes půl planety lodí pod liberijskou vlajkou s filipínskou posádkou, ale oni si to prostě rádi dělají složitější. 🙂 Sensor kompletně vyrábí ve vlastní výrobě v Bystřici pod Hostýnem, protože mají pocit, že žít a pracovat v České republice dává smysl.”

Soutěžte a vyhrajte

Dva z vás, kteří do 15. prosince 2016 správně odpovědí na trojici otázek v našem dotazníku, mohou získat jednu z cen.
Rozhodne štěstí v losování!

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na následující otázky do 15. prosince 2016
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování
3. Výherce oslovíme emailem a zveřejníme jejich jména

Nápovědu hledejte přímo na webu www.sensor.cz

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru outdoorových novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Výherci

Ondřej Klauser
Jana Jirotková

Gratulujeme!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: