SOUTĚŽ: Vyhraj výkonný vařící systém MSR WindBurner UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj výkonný vařící systém MSR WindBurner UKONČENO

Zahraj si o lehký a výkonný vařič americké značky MSR, který se nezalekne žádného počasí! Díky inovativní technologii uvaříš vodu rychleji, s menší spotřebou paliva, a dokonce i za silného větru.

O co soutěžíme?

MSR WindBurner Personal Stove System

Lehký a výkonný systém vařiče, který odolá všem povětrnostním podmínkám! Americká značka MSR si už od svého založení v roce 1969 klade za cíl poskytovat spolehlivé vybavení pro větší bezpečnost na horách, a hledá proto nová inovativní řešení. Také vařící systém WindBurner posouvá hranice a dokáže to, co ostatní vařiče neumí. Díky unikátní technologii osvědčené u úspěšného modelu REACTOR vařiči nehoří plamen, ale speciální pěna vydává sálavé teplo, které prostřednictvím tepelného výměníku přechází do nádoby. Tato technologie nejen, že zkracuje dobu vaření a šetří palivo, ale v silném větru zamezuje ztrátám tepla, což umožňuje rychlé uvaření vody i v podmínkách, kdy ostatní vařiče chladnou.

  • Integrovaný systém: vařiče, tepelného výměníku a nádoby na jídlo nebo pití.
  • 100% větruodolný díky sálavému teplu, které rozvádí výměník dokonale spojený s nádobou
  • Kompaktní design: Vařič, 110 g IsoPro plynovou kartuši, skládací stojan a hadřík PackTowl pohodlně uložíte do 1l nádoby.
  • Vhodné pro 1 osobu.

MSR

Značka MSR patří pod soukromou rodinnou společnost Cascade Designs se sídlem v americkém Seattlu na úpatí Skalistých hor. V její nabídce najdeme stany, bivakovací pytle, spacáky, outdoorové vařiče, kempingové nádobí, filtrační systémy a další outdoorové vybavení. MSR vyrábí vybavení za použití inovativních technologií a s důrazem na ekologii a udržitelnost.

Výhradním distributorem značky MSR pro Česko a Slovensko je firma Vertone. Více na https://vertone.cz

Výherce soutěže

V. Popelka, Jihlava

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: