SOUTĚŽ: Vyhraj výkonnou běžeckou čelovku Ledlenser UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj výkonnou běžeckou čelovku Ledlenser UKONČENO

Zahraj si s e-shopem savetheday.cz o výkonnou lehkou čelovku Ledlenser Neo 10R, se kterou tě tma na běžecké stezce nepřekvapí.

O co soutěžíme?

Ledlenser Neo 10R

Nejvýkonnější běžecká čelovka z řady NEO nese označení 10R. Nabízí světelný výkon až 600 lm s dosvitem až na 150 metrů. Dobíjecí akumulátor vydrží napájet svítilnu až 120 hodin. Součástí balení je hrudní pás, díky němuž můžete svítidlo nosit připevněné na těle a zamezit oslňování při běhu ve skupině. Díky prodlužovacímu kabelu je možné uložit zapojený zdroj pod oblečení, nebo do batohu a životnost akumulátoru ještě prodloužit. Komfort používání ještě zvyšuje polohovatelná hlavice a vertikální bateriový box pro větší komfort při běhu. Čelovka je odolná proti prachu a vodě dle indexu IP54. K dalším výhodám patří: funkce včasného varování vybíjení baterií, akumulátor dobíjitelný přes USB, zadní červené světlo.

SAVETHEDAY.CZ

SAVETHEDAY.CZ přináší kompletní nabídku produktů a doplňků značek LEATHERMAN, LEDLENSER, GOAL ZERO, WILEY X a LIFESAVER a k tomu i exkluzivní prodlouženou záruku na vybrané produkty. Zvládat všední i nevšední situace, řešit problémy a překonávat překážky pomáhají produkty z SAVETHEDAY.CZ zákazníkům z řad outdoorových nadšenců, sportovců, cestovatelů, dobrodruhů, rybářů, digitálních nomádů, kutilů, ale i profesionálních řemeslníků, vojáků, hasičů, záchranářů…

E-shop SAVETHEDAY.CZ je připraven zachránit den i Vám. Pojďte se přesvědčit!

Výherce soutěže

J. Svoboda, Štramberk

Zkušenosti čtenářů

Jozef

Celovku by som využil na východ slnka na ktoré chodím na bicykli

Jozef Jurčák

Skvelá čelovka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: