SOUTĚŽ: Vyhraj vychytané batohy na cesty od značky Thule UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj vychytané batohy na cesty od značky Thule UKONČENO

Zahraj si v soutěži se švédskou značkou Thule o batoh Thule Landmark 70L s přídavným odnímatelným batohem na delší cesty a dva lehké batůžky Thule Stir 18L pro jednodenní dobrodružství. Aby toho nebylo málo, dalších 20 vylosovaných podpoří v cestovatelském rozletu roční předplatné časopisu Travel Life.

O co soutěžíme?

Thule Landmark 70L

Batoh pro delší dobrodružné cestování s integrovanými bezpečnostními funkcemi a řadou praktických detailů. Batoh je navržen jako zavazadlo k odbavení pro delší cesty, proto se dá zadní díl zakrýt a tím zabránit opotřebení či zničení zádového systému, ramenních popruhů a bederního pásu. Batoh nabízí 70 l kombinovaného úložného prostoru složeného z hlavního batohu o objemu 50 l a přídavného odnímatelného batohu o objemu 20 l.

 • Přihrádka CashStash ochrání peníze a pas před kapesními zloději
 • Odnímatelný doplňkový batoh (20 l) pro uložení laptopu MacBook® o velikosti 15″
 • Inovativní uzávěry LoopLock zabraňují krádeži zajištěním jezdců zipu k batohu.

Thule Stir 18L

Na dva výherce čeká lehký batoh ideální pro kratší túry a výlety s vypracovanými detaily. Na výběr je ze tří barevných variant.

 • Vyroben z nylonu, který je vysoce odolným materiálem vůči povětrnostním podmínkám a poškrábání
 • Možnost odejmout hrudní popruh nebo bederní pás
 • Horní síťovaná kapsa na zip na klíče, telefon nebo peněženku
 • Kapsa na hydrovak
 • Elastické postranní kapsy např. na láhev s vodou

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. V její nabídce najdeme širokou škálu produktů pro cestování a aktivní odpočinek.

www.thule.com

Inspirace na cesty v časopise TRAVEL LIFE

20 soutěžících získá roční předplatné cestovatelského magazínu Travel Life. 4x ročně přináší časopis detailní tipy na cestování po 12 zemích všech světadílů. Články jsou připravené pečlivě a ve spolupráci více autorů, kteří místa velmi dobře znají. Jejich osobní doporučení vám budou nejlepší inspirací na cesty. Zajímají nás skutečné fotky ze skutečných míst a kvalitní obsah plný konkrétních informací. Ještě živější pohled na život Zeměkoule přináší v každém čísle vždy dva rozhovory s cestovateli, kuchaři exotických jídel, fotografy nebo těmi, kdo v zemích žijí a podnikají. 

Věříme, že cestování obohacuje. Činí nás moudřejší, zkušenější, otevřenější, tolerantnější. V tomto duchu také TRAVEL LIFE tvoříme. Cestování pro nás není jen módní trend a selfíčka na instagramu, ale hlubší záležitost.

Výherci soutěže

 • Thule Landmark 70 – T. Neužilová, Ústí n. Labem
 • Thule Stir 18 – H. Nováková, Humpolec, a M. Kříž, České Budějovice
 • předplatné Travel Life – výherce jsme kontaktovali e-mailem

Zkušenosti čtenářů

Jana Hobzová

Velmi se mi líbí Vaše soutěže a pěkné ceny.

Jan Hohl

Dobrý den, odeslal jsem odpovědi do soutěže o batoh Thule. Podle mě byla u první otázky chyba. Batohy Thule Landmark se dle webu vyrábí ve 4 barvách (2 pro muže tmavé – Obsidian a Dark Forrest a 2 pro ženy – modrá a červená). Na výběr byly jen možnosti 1, 2, 3.

Petra
Jan Hohl:

dotaz byl jen na pánskou verzi 😉

Lenka Kluskova

Teším sa, že som sa mohla zúčastniť Vašej súťaže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: