SOUTĚŽ: Vyhraj vtipné pytlíky na maglajz od 8b+ UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj vtipné pytlíky na maglajz od 8b+ UKONČENO

Lezci pozor! Tenhle parťák na lezení vám nesmí chybět! Nezkazí totiž žádnou zábavu. Zahraj si v firmou 8b+ o jeden z veselých pytlíků na maglajz!

O co soutěžíme?

Pytlík na magnézium na skály Charlie

Ručně vyráběný lezecký pytlík vyvinutý horolezci pro horolezce, bez kompromisů v kvalitě nebo funkčnosti. Měkká vlasová podšívka napomáhá ideálnímu rozložení křídy, zatímco uzavírání šňůrkou úhledně utěsní vak na křídu a udrží vaši křídu suchou. Dodáván s opaskem a karabinou, má i držák na kartáček.

Pytlík na magnézium na bouldering Maxwell

Maxwell má pro Bouldering opravdový talent. Je úžasně roztomilý a nebezpečně zábavný. Stabilní tvar, který nic nezvrhne. Z venku potažený vysoce kvalitním ripstop materiálem, krotký obr ukazuje svou měkkou stránku zevnitř. Měkká vlasová podšívka pomáhá při ideálním rozdělení křídy, zatímco obrovský kulatý přístup umožňuje snadné křídování až nad vaše lokty (pokud si to přejete). Má 4 držáky na kartáček a 3 kapsy (z toho 2 na zip).

Tekuté magnézium

Prémiová tekutá křída pro horolezce. Žádný prach, žádný nepořádek. Dodává se ve velkorysé 125ml tubě. Vysoce čistý magnéziumkarbonát bez plniv nebo sušidel.

8BPLUS

vyrábí lezecké vybavení pro sportovní lezení a bouldering. Nekonvenční a kreativní, ale vždycky loajální vůči svým kořenům. 8PLUS pochází ze středu Tirolských Alp a je hrdým nositelem místních tradic. Tak hrdým stejně jako jste vy, když překonáte těžkou cestu nebo poprvé zvládnete náročný boulderový krok.

Pravidla soutěže

  • Odpověz na soutěžní otázky do 28. 2. 2021. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, jeho jméno uveřejníme na webu 1. 3. 2021.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
  • Tvá mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování ohledně výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: