SOUTĚŽ: Vyhraj všestranný outdoorový batoh Ferrino Agile 35 UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj všestranný outdoorový batoh Ferrino Agile 35 UKONČENO

Hledáš lehký odolný batoh na letní i zimní turistiku, VHT či lezení? Zkus štěstí v soutěži a vyraz na hory s batohem Agile 35 z dílny italské značky Ferrino.

O co soutěžíme?

Batoh Ferrino Agile 35

Řada batohů Agile vyniká nízkou hmotností při zachování maximálního pohodlí při nošení. Velkoryse odvětraný zádový systém H.B.S., odvětrané polstrované ramenní popruhy a široký bederní pás zajišťují optimální rozložení nákladu a komfort pro ramena i záda. Lehký a odolný materiál batohu je vyrobený z recyklovaných surovin a snižuje ekologickou stopu výrobku. Prostorná hlavní komora a množství šikovně řešených kapes a poutek nabízí velkou variabilitu i možnost připevnit cepín, turistické hole, helmu i další vybavení. Díky tomu je Agile 35 vhodným parťákem na širokou škálu outdoorových aktivit od treků, ferrat, VHT, zimní turistiky až po lezení.

Ferrino

logo ferrino

Výrobky legendární italské značky Ferrino jsou součástí nehynoucí touhy člověka překonat nemožné a objevit neobjevené. Ferrino nabízí kompletní sortiment vybavení do přírody: od oblečení, přes batohy, spacáky až po všemožné doplňky pro horolezce, trekaře, vodáky a všechny ty, kteří jsou rádi venku. Nabídku značky Ferrino najdeš na www.ferrino.cz

Výherce soutěže

P. Hájek, Frýdek-Místek

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: