HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ: Vyhraj všestranný batoh Salomon na hory i do prašanu

SOUTĚŽ: Vyhraj všestranný batoh Salomon na hory i do prašanu

Zkus štěstí v soutěži o batoh Salomon Side 25, do kterého se sbalíš na celý den venku na horách, na lyžích, ale klidně i do města.

O co soutěžíme?

Batoh Salomon Side 25

Multifunkční batoh Salomon Side 25 se hodí na jednodenní akce. Jeho přednostmi je šikovně řešený přístup do batohu a dobrá organizace uvnitř. Pohodlné nošení zajišťuje polstrovaný zádový systém a ramenní popruhy a nastavitelný bederní pás. V zimě u něj oceníš hlavně možnost uchycení lyží nebo snowboardu a kapsu na rukavice a brýle, v létě se pak bude hodit vývod na hydrovak. Pracovní či studijní cesty po městě usnadňuje přihrádka, v níž bude notebook jako v peřince. To vše podtrhuje jednoduchý elegantní design a mnoho barevných variant. Zkrátka batoh pro všechny příležitosti.

Historie značky Salomon se datuje do roku 1947, kdy ve francouzských Alpách vznikla. Salomon vyrábí špičkové outdoorové vybavení zejména na lyžování a běh, ale i na treking, horolezectví a v kolekci najdeme i lifestylové produkty. Mezi jejich top produkty patří výrobky ze série S-LAB.
www.Salomon.cz

Pravidla soutěže

  • Odpovězte na soutěžní otázky do 30. 9. 2021. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, jeho jméno uveřejníme na webu 1. 10. 2021.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
  • Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování ohledně výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: