Soutěž: vyhraj ultralehký turistický stan Ferrino

Soutěž: vyhraj ultralehký turistický stan Ferrino

Sháníš na léto apartmán na horách? Zapoj se do soutěže o jeden z ultralight stanů italské značky Ferrino a ubytování máš vyřešené!

Soutěžíme o 1 ze tří modelů ultralehkých turistických stanů Ferrino

Lehoučké dvouplášťové stany značky Ferrino pro jednu nebo dvě osoby ocení zejména ti, kteří hledají odolný stan s nízkou hmotností a minimálními rozměry ve sbaleném stavu.

Ferrino Blow 2

Lehký dvouplášťový stan pro dvě osoby má kopulovitý tvar se dvěma bočními vchody a apsidami, do kterých lze uložit batohy, obuv či jiné vybavení. Páteří stanu jsou tři duralové pruty, které razantně nezvyšují hmotnost. Skvělý komfort zajistí propracovaná cirkulace vzduchu a kapsy na drobnosti či poutko na zavěšení čelovky uvnitř stanu.

Ferrino Piuma 1

Lehký dvouplášťový stan pro jednu osobu s hmotností 950 gramů je určený pro opravdové minimalisty. Oporu tunelové konstrukci poskytují dva duralové pruty, k uložení vybavení slouží předsíňka u bočního vchodu. Pokud chceš hmotnost stlačit ještě níž, můžeš sbalit jen vnější tropiko, pruty a kolíky, vnitřní ložnici je možné nechat doma. Nechybí kapsy na drobnosti či poutko na zavěšení čelovky.

Ferrino Piuma 2

Lehký dvouplášťový stan pro dvě osoby je ideální pro všechny horaly, kteří hledají optimální poměr nízké hmotnosti, dobré sbalitelnosti a spolehlivé odolnosti. Stan má stabilní tunelovou konstrukci se dvěma duralovými pruty a jedním bočním vchodem a předsíňkou, do které lze uložit vybavení. Také dvoumístní stan Piuma umožňuje postavení bez vnitřní ložnice a lze tedy ušetřit cenné gramy. Samozřejmostí jsou kapsy na drobnosti či poutko na zavěšení čelovky.

logo ferrino

Výrobky legendární italské značky Ferrino jsou součástí nehynoucí touhy člověka překonat nemožné a objevit neobjevené. Ferrino nabízí kompletní sortiment vybavení do přírody: od oblečení, přes stany, batohy, spacáky až po všemožné doplňky pro horolezce, trekaře, vodáky a všechny ty, kteří jsou rádi venku.

Více na www.ferrino.cz

Pravidla soutěže

  • Odpovězte na otázky do 15. 6. 2024. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z odpovědí vybereme výherce, kterého zveřejníme na webu.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
  • Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě Vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy bude uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: