SOUTĚŽ: Vyhraj turistický batoh Ferrino: parťáka na každý letní výšlap! UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj turistický batoh Ferrino: parťáka na každý letní výšlap! UKONČENO

Vybav se na léto novým batohem od italské značky Ferrino! Zkus štěstí v soutěži a vyhraj turistický batoh řady Finisterre, které se hodí pro každé outdoorové dobrodružství.

O co soutěžíme?

Batoh Finisterre 38 l nebo dámský batoh Ferrino Finisterre 40 l Lady

Inovované modely z oblíbené řady batohů Ferrino Finisterre vynikají perfektně odvětraným zádovým systémem D.N.S., který se příjemně nosí na zádech. Díky kvalitnímu provedení a řadě šikovných detailů se hodí nejen na turistiku, ale také na ferraty a další outdoorové aktivity. Batoh má horní a dolní vstup, dvě komory oddělitelné přepážkou, která jde také úplně rozepnout, a množství praktických kapes. Samozřejmostí jsou úchyty na trekové hole nebo cepíny a pláštěnka, novinkou je zabudovaná RECCO odrazka. Potěší také atraktivní nadčasový design a použití 100 % recyklovaného materiálu.

Dámská verze je přizpůsobená specifické ergonomii ženského těla: kratší zádový systém, ramenní popruhy jsou užší a blíže u sebe a jsou tvarovány s ohledem na ženské proporce.

logo ferrino

Výrobky Ferrino jsou součástí nehynoucí touhy člověka překonat nemožné a objevit neobjevené. Ferrino nabízí kompletní sortiment vybavení do přírody od oblečení, přes batohy, spacáky až po všemožné doplňky pro horolezce, trekaře, vodáky a všechny ty, kteří jsou rádi venku. Nabídku značky Ferrino najdeš na www.ferrino.cz

Výherce soutěže

K. Svobodová, Rudník

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: