SOUTĚŽ: Vyhraj triko a kraťasy od české značky High Point UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj triko a kraťasy od české značky High Point UKONČENO

Zkus štěstí v soutěži a vyhraj pohodlné funkční triko a kraťasy na léto z dílny české značky High Point!

O co soutěžíme?

Dámský a pánský letní komplet značky High Point

Vylosujeme výherce a výherkyni kompletu outdoorové tričko + funkční kraťasy.

Dámské a pánské triko s krátkým rukávem ze speciálně vyvinuté směsi bavlny a modalu pro maximální komfort při nošení. Modal je přírodní materiál, vyráběný z bukového dřeva, který vyniká tvarovou a barevnou stálostí, lepším odvodem vlhkosti a na omak je příjemně měkký. Potisk je řešen speciální metodou, aby nebyla v místě potisku omezena prodyšnost, jak tomu bývá u klasického typu tisku.

Kraťasy RUM 3.0 Shorts v dámské a pánské verzi jsou navržené pro pohodlné cestování, vycházky a trávení volných chvil. Propracovaný střih spolu s kvalitním elastickým materiálem nijak neomezuje v pohybu. Kraťasy mají zdravotně nezávadnou povrchovou vodoodpudivou úpravu bez přítomnosti PFC (neobsahuje fluorocarbon) a díky UPF 50+ výborně chrání proti UV záření.

Český výrobce kvalitního outdoorového oblečení a vybavení do přírody. Výrobky HIGH POINT jsou vyráběny i vyvíjeny s maximální péčí ve vlastní dílně v Česku. Více jak dvacetileté zkušenosti, neustálý dohled a dlouholetá praxe švadlen jsou zárukou bezkonkurenčního zpracování výrobků. High Point výrobu navíc neustále modernizuje a zavadí do výroby ty nejmodernější technologie, jako jsou laminace či použití laseru. Výrobky High Point testují přední čeští sportovci (High Point tým).

Na e-shopu www.highpoint.cz je k dostání široký sortiment outdoorového vybavení.

Výherci soutěže

A. Karlíček – České Budějovice

R. Linhartová – Čelákovice

Výherce kontaktujeme e-mailem

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: