SOUTĚŽ: Vyhraj trailové boty Lone Peak 6 od značky ALTRA UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj trailové boty Lone Peak 6 od značky ALTRA UKONČENO

Zkus své štěstí v soutěži o nejlepší boty na běh a dálkové trasy a traily Lone Peak 6 od značky ALTRA. Jsou lehké, měkké, pohodlné a nikdy Tě nenechají ve štychu, tak si zasoutěž i Ty!

O co soutěžíme?

ALTRA Lone Peak 6

Nejprodávanější model Lone Peak kultovní americké značky Altra se dočkal pro rok 2022 šesté generace.

V čem spočívá výjimečnost tohoto modelu? Jako u ostatních modelů této značky je i tento model postavený na třech pilířích. Prvním je nulový rozdíl mezi patou a špičkou, tzv. ZeroDrop™, což je pro pohybový aparát nejpřirozenější poloha, v jakou chodidla mohou být. Druhým je široký střih boty, především ve špičce, tzv. FootShape™, který dovoluje prstům přirozeně se hýbat a zamezuje tak otlačeninám. A nakonec třetí, tzv. Fit4Her™, tedy speciálně šití dámských verzí, které zohledňují rozdílnost mezi pánskou a dámskou anatomií chodidla.

LP 6 mimo výše zmíněné stojí na téměř nezničitelné podešvi MaxTrac™, která vyniká svou trakcí na jakémkoli terénu. Mezipodešev AltraEgo™ pochází ze silničních modelů značky. Je velmi lehká, zároveň má ale výborný cit na terén, dobrou odezvu a mimořádnou odolnost proti opotřebení. Není tak výjimkou, že s vámi Lone Peaky vydrží až tisíc kilometrů.

Lone Peak 6 jsou další evoluční kapitolou tohoto legendárního modelu. Nabízí mimořádné pohodlí, stabilitu i univerzálnost v jakémkoli terénu. Není proto divu, že jsou na amerických dálkových trailech nejnošenější botou. Ať už s nimi půjdete přechod hor na těžko, poběžíte s nimi stokilometrový horský závod, nebo jen hodinový trénink, Lone Peaky nebudete chtít sundat z nohou.

logo_s-run

S-RUN

Je běžeckou speciálkou pro trailové i silniční běžce. Velmi širokou nabídku značky Salomon rozšiřuje o další špičkové značky jako ALTRA, INOV-8, CEP, VJ, FIZAN a další.

Výherce: Radek Myška, Pardubice.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: