SOUTĚŽ: Vyhraj stylový set Merino Lifestyle od české značky Sensor UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj stylový set Merino Lifestyle od české značky Sensor UKONČENO

Hledáš letní outfit, který by byl stylový, funkční, a zároveň šetrný k naší planetě? Zkus štěstí v soutěži a obleč se do nové kolekce Sensor Merino Lifestyle vyrobené v České republice!

O co soutěžíme?

Set Sensor Merino Lifestyle: Dámské triko a sukně nebo pánské triko a šortky

Nová kolekce z dílny české značky Sensor potěší každého, kdo se rád obléká pohodlně, ale zároveň nechce skončit ve spárech módní policie 😊 Vybrané kousky z osvědčených úpletů Merino Air, Active nebo Upper v Bystřici pod Hostýnem vyladili do trendy přírodních barev a volnějších střihů, ideálních do betonové džungle a pro cestování a volnočasové aktivity. V kolekci najdeme trička s krátkým a dlouhým rukávem, kraťasy a pro dámy také sukně i šaty. Atraktivní vzhled však neubírá nic na funkčnosti a pohodlí. Základem materiálů je prvotřídní merino vlna se svými jedinečnými vlastnostmi: trvalou antibakteriální ochranou zamezující zápachu a skvělými termoregulačními schopnostmi, které oceníme po celý rok. Díky tomu, že vlna je obnovitelný zdroj je kolekce také šetrnější pro životní prostředí. To vše navrženo a ušito v Česku.

Sensor logo

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční, a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice.

www.sensor.cz

Výherce soutěže

T. Podlužanský, Chomutov

Zkušenosti čtenářů

Naďa

Používám SENSOR PONOŽKY RACE na běhání. Spokojenost. Dlouhá výdrž.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: