SOUTĚŽ: Vyhraj vestu nebo mikinu švédské značky Haglöfs UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj vestu nebo mikinu švédské značky Haglöfs UKONČENO

Zahraj si o univerzální minimalistickou druhou vrstvu od značky Haglöfs: ve hře je pánská vesta a dámská mikina. Obojí perfektně skladné a funkční. Tak hodně štěstí!

O co soutěžíme?

Pánská vesta Haglöfs Mimic 

Vesta s materiálovou technologií Mimic, díky které se podařilo vytvořit ultra lehký a zároveň velmi lehce sbalitelný kousek do každého počasí. Duté vlákno použité jako tepelná výplň je navíc obohaceno o graphenové nano částice, které působí jako tepelný izolant a hřejí, i když je bunda mokrá nebo vlhká. Jedná se o univerzální model, který využijete od podzimu do jara, a to buď jako samostatnou větruodolnou vrstvu nebo jako termoizolační vrstvu pod nepromokavou bundu.

Dámská mikina Haglöfs Hybrid hood

Dámská ultra lehká „hybrid“ mikina se stala kultovním kouskem, který posunuje 2. vrstvu zase o stupínek výš. Tento model spadá do kategorie L.I.M, která je naprosto minimalistická a dokonale funkční. Díky své minimální váze se dá využít na téměř všechny aktivity. Je maximálně pohodlná, příjemná na nošení a zároveň poskytuje skvělou ochranu jako termoizolační i větruodolná vrstva.

Haglöfs-logo

Haglöfs

Haglöfs, outdoorová značka pocházející ze Švédska, země extrémního počasí a krásné přírody. Ze země, kde zvlněné nížiny a tekoucí řeky ustupují hustým lesům a zasněženým horám. Ze země, kde pobyt v přírodě je životní přirozeností.

Historie značky sahá až do roku 1914. Zakladatelem je Wiktor Haglöfs, truhlář, který byl obchodníkem a vizionářem se snem, byl odhodlán vytvořit batoh, který vydrží nezbytné cesty po celé zemi bez ohledu na podmínky.  Od skromných začátků se příběh této značky vyvinul, stejně jako její nabídka.

Její neustály vývoj s důrazem na minimalismus, funkčnost a detail ji řadí mezi nejprogresivnější outdoorové značky v Evropě schopné konkurovat i známým outdoor matadorům ze zámoří. DNA tohoto brandu dotváří fakt, že produkty jsou zpracovány z vysoce technických materiálů s dokonalou konstrukcí, nízkou hmotností a dlouhou životností. To, že výroba probíhá za dodržování těch nejpřísnějších podmínek pro zachování životního prostředí, je pro Haglöfs samozřejmostí.

Výherce soutěže

  • D. Holubcová, Vrchlabí
  • A. Brtník, Olomouc

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: