SOUTĚŽ: Vyhraj prostorný stan Focus od české značky Trimm UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj prostorný stan Focus od české značky Trimm UKONČENO

Letní dovolená a sezona pro kemping je za dveřmi. V soutěži s plzeňskou značkou TRIMM můžeš vyhrát komfortní stan Focus pro 3-4 osoby. Zkus své štěstí v soutěži i ty!

O co soutěžíme?

Stan TRIMM Focus

Komfortní stan pro 3-4 osoby najde široké pole využití od rodinných dovolených, kempování s přáteli až po vodácké či cyklistické výpravy. Jeho výhodou je velká prostorná předsíň se dvěma vchody, kde snadno uvaříte či uskladníte kola a další vybavení. Díky samonosné konstrukci moskytiéry se snadno staví. Samozřejmostí je dostatečná odolnost podlážky i tropika a lepené švy, o cirkulaci vzduchu se stará odvětrávací okénko.

  • Rozměry: d(205+160), š220, v130
  • Rozměry ve sbaleném stavu: 19 x 19 x 45 cm
  • Hmotnost: 5,1 kg
logo-trimm

Již více než 20 let poskytuje značka TRIMM správný poměr mezi kvalitou a cenou v oblasti outdoorového oblečení a vybavení. TRIMM nabízí kvalitní oblečení i vybavení, které je pečlivě navrženo v souladu s nejnovějšími módními trendy s využitím nejmodernějších technologií a materiálů pro zajištění správné funkce a pohodlí. Vybavení TRIMM je tím nejlepším společníkem pro všechny, kdo vyznávají aktivní životní styl a chtějí si užít radost z pohybu. Více na www.trimm.eu.

Výherce soutěže

J. Sehnalová, Újezd

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: