SOUTĚŽ: Vyhraj praktický multitool Leatherman REV UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj praktický multitool Leatherman REV UKONČENO

Každý muž nosí v kapse nůž. A co teprve muž, který nosí multifunkční a zároveň kompaktní nářadí Leatherman REV? Ten dokáže v prekérní situaci zachránit den! Zahraj si s námi o tuhle šikovnou vychytávku, kterou využiješ na cesty, do auta, ale i doma!

O co soutěžíme?

Leatherman REV

Někdy zkrátka nechcete nosit po kapsách tíhu několika desítek nástrojů, ale potřebujete mít po ruce jen to nejzákladnější nářadí, ideálně za rozumnou cenu. Pro vás je tady Leatherman REV. Multitool ve svých 168 gramech skrývá základní nástroje: tradiční multifunkční kleště, jeden nůž, tři šroubováky, tři otvíráky a jeden pilník. S touto výbavou můžete vyrazit na výlet do přírody, ale poradíte si i s drobnými opravami kolem domu. Při tom nebudete zatíženi nářadím, které ve všedních situacích zpravidla nevyužijete. Funkčnost se v případě Leathermanu REV snoubí s jednoduchostí a s příjemným designem, navíc je cenově velmi dostupný.

SAVETHEDAY.CZ

SAVETHEDAY.CZ přináší kompletní nabídku produktů a doplňků značek LEATHERMAN, LEDLENSER, GOAL ZERO, WILEY X a LIFESAVER a k tomu i exkluzivní prodlouženou záruku na vybrané produkty. Zvládat všední i nevšední situace, řešit problémy a překonávat překážky pomáhají produkty z SAVETHEDAY.CZ zákazníkům z řad outdoorvých nadšenců, sportovců, cestovatelů, dobrodruhů, rybářů, digitálních nomádů, kutilů, ale i profesionálních řemeslníků, vojáků, hasičů, záchranářů…

E-shop SAVETHEDAY.CZ je připraven zachránit den i Vám. Pojďte se přesvědčit!

Výherce soutěže

M. Keszelyi, Praha

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: