SOUTĚŽ: Vyhraj praktické vychytávky na hory od Český ráj outdoor UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj praktické vychytávky na hory od Český ráj outdoor UKONČENO

Zkus štěstí v soutěži a vyhraj vychytávky do hor: trekové ponožky, univerzální šátek a nůž Opinel.

O co soutěžíme?

3x outdoorový balíček od Český ráj outdoor

V balíčku najdeš kvalitní expediční ponožky do chladných podmínek, které nejlíp využiješ pro těžší treking s batohem na zádech. Hodit se ti budou i na zimní turistiku nebo lyžovačku. Nohy v teple jsou na horách prostě základ.

Dál ti přibalíme multifunkční šátek, ze kterého poskládáš čepici, šátek na krk, potítko na ruku, gumičku na vlasy apod. Když je zima nebo fouká, je nepostradatelný přes uši, klidně i pod cyklistickou nebo lyžařskou helmou. Když pálí slunce, ochrání tě před úpalem, navíc rychle schne. Zkrátka univerzální parťák na cesty. Hodit se bude, i když zapomeneš doma roušku!

A do třetice všeho dobrého na tebe v balíčku čeká legendární kapesní nůž Opinel. Zavírací nůž s rukojetí z habrového dřeva a čepelí z nerezové oceli je všestranným pomocníkem na cestách. Nůž je vybaven patentovanou pojistkou ViroBloc – nejen proti zavření čepele, ale i proti jejímu otevření.

Firma Český ráj outdoor před dvěma lety oslavila čtvrt století své existence. Na e-shopu www.ceskyraj.com a v kamenné prodejně v Mladé Boleslavi najdeme širokou nabídku outdoorového vybavení – od stanů přes spacáky, karimatky a batohy až po outdoorové oblečení a obuv.

Více na www.ceskyraj.com

Výherci soutěže

Jiří Zabilanský, Andrea Brettfeldová, Michael Petr

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: