SOUTĚŽ: Vyhraj odolný turistický batoh Salomon XA 35 pro svá dobrodružství! UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj odolný turistický batoh Salomon XA 35 pro svá dobrodružství! UKONČENO

Chceš odlehčit svým zádům? Zkus své štěstí v soutěži o lehký odolný turistický batoh Salomon XA 35 pro maximální horské zážitky!

O co soutěžíme?

Turistický batoh Salomon XA 35

Batoh Salomon XA 35 se skvěle hodí na delší túry, kdy se potřebuješ pohybovat rychle a efektivně bez zbytečné zátěže. Je vyroben z odolných, vodě-odpudivých materiálů a nabízí sofistikovaný kompresní systém. Díky minimalistickému pojetí bez zbytečných zipů a švů lépe odolá rozmarům počasí a roztržení. Široké polstrované ramenní popruhy se díky technologii SensiFit™ přizpůsobí pohybu a měkký polstrovaný bederní pás s kapsami napomáhá optimálnímu rozložení hmotnosti. XA 35 nadchne nízkou hmotností a zároveň poskytne dostatečný prostor pro veškeré nezbytné vybavení.

Salomon vyrábí špičkové outdoorové vybavení zejména na lyžování a běh, ale i na treking, horolezectví a v kolekci najdeme i lifestylové produkty. Mezi jejich top produkty patří výrobky ze série S-LAB.
www.Salomon.cz

Výherce

J. Roun, Praha

Zkušenosti čtenářů

Andrea Rišková

Salomon produkty veľmi rada využívam pri turistike, najoblubenejsie su u mna turisticke topanky . Turisticky ruksak chyba v mojej vybave, preto by ma vyhra velmi potesila. Doplnila by som si tak moj turisticky outfit

Klára Šivicová

Batoh vybírám už dlouho a stále jsem byla nerozhodná, zkouším štěstí a uvidíme🫶🏻 batoh bych na svých výstupech využila víc, než dost.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: