SOUTĚŽ: Vyhraj nejlepší set funkčního oblečení od značky Sensor! UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj nejlepší set funkčního oblečení od značky Sensor! UKONČENO

Zapoj se do soutěže, kterou pro Tebe přichystal český výrobce funkčního oblečení Sensor s novou kolekcí BOLD. Merino triček a kalhot není nikdy dost, tak to zkus!

O co soutěžíme?

1x pánský a 1x dámský set funkčního trika s dlouhým rukávem a spodními kalhotami

Termo oblečení Merino Bold ušité na úpatí Hostýnských vrchů Ti bude oporou i v těch nejtvrdších podmínkách. Dokonalé termoregulační vlastnosti merino vlny jsou zde dovedeny k absolutnímu vrcholu. S nepříjemnou vlhkostí si nedělej hlavu. Díky použité merino vlně Tě tohle funkční prádlo zahřeje, i když bude vlhké.

Zajdi až za hranu a neboj se selhání. Termoprádlo Merino Bold Ti bude sloužit dlouhou řadu let. I přes svou jemnost si drží stálost a díky trvalé antibakteriální ochraně se nemusíš bát navléct ho na sebe i po několika mimořádně náročných misích. Obrň se pohodlím přírodního materiálu těch nejvyšších kvalit a vydej se směle do divočiny.

Pravidla soutěže

  1. Odpověz na soutěžní otázky do 28. 11. 2022. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  2. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme emailem zadaném v soutěžním formuláři.
  3. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Sensor logo

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice. Jako první získala licenci firmy Dupont na termoprádlo Coolmax, první zavedla ploché švy do celé kolekce, patří ji primát v použití bonded technologie ve zpracování úpletu.
www.sensor.cz

Výherci: Michala H. – Vrané nad Vltavou, Petr Š. – Plzeň

Zkušenosti čtenářů

Monika Majkútová

Nemám zkušenost s vaším funkčním oblečením,ale ráda bych vyzkoušela 😊🍀

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: