SOUTĚŽ: Vyhraj nejen doplňky k vybavení od Total Outdoor! UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj nejen doplňky k vybavení od Total Outdoor! UKONČENO

Zkus své štěstí v soutěži s Total Outdoor o nejen super vybavení a doplňky! Soutěžíme o cepín, sušené jídlo a skládací sklenice na víno, které nesmí chybět na Tvém dalším dobrodružství. Zapoj se i Ty!

O co soutěžíme?

1. místo 1x Corsa Alpine

Ultralehký cepín s ocelovou hlavicí, perfektní pro ledovcové túry nebo závodní skialpinismus. Cepín Corsa Alpine je vyroben z hliníkové slitiny (topůrko) a hlavice je z 3mm silné odolné oceli. Výbrusy v hlavici snižují hmotnost. Spodek topůrka je opatřen nylonovou ucpávkou, která brání nabírání sněhu. Protiskluzové madlo je tvořeno mechanickým výbrusem.

2. místo 3x těstoviny Bolognese

Italské klasické těstoviny bolognese! Chutnají jako ve vaší oblíbené italské restauraci. Těstoviny penne a mleté maso v lahodné bolognese omáčce. Jídlo je před vysušením mrazem vařeno a ochuceno.

V balení nejsou žádné umělé přísady, žádné přidané cukry, žádný palmový olej a žádné konzervační látky. Jídlo je vyrobeno ze 100% přírodních surovin. Doba spotřeby je 5 let. 370g porce těstovin s mletým masem v lahodné omáčce bolognese. Hmotnost je počítána po zalití.

3. místo 1x set skleniček na víno

Set plastových, skládacích skleniček na bílé víno. Výborný společník pro cesty nejen do vinařských oblastí celého světa. Sklenku na šroubovací nožičce lze po rozložení lehce nacvaknout na nožičku a celá sklenka je tak dokonale chráněna před poničením v batohu.

total outdoor logo

Total outdoor

Všechny značky nabízejí široké zázemí kvalitních produktů prodávaných po celém světě. Na českém a slovenském trhu jsou zastoupeny v celé řadě významných outdoorových obchodů. Beal, Camp, Pieps, GSI Outdoors, LYOFOOD, Lifesystems, Lifeventure, LittleLife. Více na webu www.totaloutdoor.cz

Výherci soutěže

  1. cepín – Lukáš B,. Slavkov u Brna
  2. těstoviny – Jan Š., Horní Police
  3. set skleniček na víno – Barbora K., Klatovy

Zkušenosti čtenářů

Eva Ročková

Nejlepší zkušenost je s vlněným obečením a to nejen v zimě ale i v létě

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: