HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ: Vyhraj lehký technický batoh Salomon pro svá horská dobrodružství

SOUTĚŽ: Vyhraj lehký technický batoh Salomon pro svá horská dobrodružství

Zkus štěstí v soutěži o batoh Salomon Out Night 30 + 5 s řadou technických detailů pro dvoudenní horská dobrodružství ve svižném tempu.

O co soutěžíme?

Batoh Salomon Out Night 30 + 5

Salomon Out Night 30+5 je lehký a skvěle vybavený batoh vhodný pro víkendové výlety. Spojuje minimalisticky pojatý design s funkčními detaily, a především maximálním komfortem při pohybu. Konstrukce Motion Fit, inspirovaná běžeckými batohy, se hýbe společně s vaším tělem, současně nabízí stabilní uchycení nákladu a kvalitní odvětrání. Přístup do batohu usnadňuje boční zip, kterým se dá dostat do batohu i bez nutnosti jej sundat ze zad. Pro snazší organizaci obsahu oceníte několik praktických kapes na bederním pásu či ramenních popruzích a odnímatelné víko s přídavným objemem 5 l. Nechybí kapsa na hydrovak ani systém pro uchycení trekových holí, cepínu či blikačky. Zkrátka univerzální prvotřídní batoh, který vás nenechá ve na horách ve štychu!

Historie značky Salomon se datuje do roku 1947, kdy ve francouzských Alpách vznikla. Salomon vyrábí špičkové outdoorové vybavení zejména na lyžování a běh, ale i na treking, horolezectví a v kolekci najdeme i lifestylové produkty. Mezi jejich top produkty patří výrobky ze série S-LAB.
www.Salomon.cz

Pravidla soutěže

  • Odpovězte na soutěžní otázky do 14. 7. 2021. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, jeho jméno uveřejníme na webu 15. 7. 2021.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
  • Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování ohledně výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: