SOUTĚŽ: Vyhraj lehký letní komplet Sensor Coolmax Impress UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj lehký letní komplet Sensor Coolmax Impress UKONČENO

Zahraj si s českou značkou Sensor o prodyšný komplet funkčního prádla Coolmax Impress, které oceníš zejména v teplém počasí, a navíc je šetrné k životnímu prostředí.

O co soutěžíme?

Komplet funkční triko + spodní prádlo Sensor Coolmax Impress

Česká značka funkčního prádla Sensor představuje na léto novinku Coolmax Impress, která kombinuje vysoký odvod vlhkosti od těla, lehký příjemný materiál a tvarovou stálost a odolnost, a navíc je šetrná k naší krásné planetě. Úplet z perfektní kombinace funkčního polyesterového vlákna Coolmax Fresh, mikro polyesterového vlákna a elastanu je vyroben z 97 % z recyklovaného materiálu. Antibakteriální vlastnosti zdokonaluje ještě dodatečná povrchová úprava Silver Plus, která zamezuje množení bakterií a šíření zápachu. Jedná se o ideální první vrstvu na sport i volný čas v teplých měsících, k čemuž přispívá i odolnost proti UVA a UVB záření na úrovni opalovacích krémů s indexem 50.

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční, a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice.

Prodejci pro ČR: www.sensor.cz

Výherce soutěže

B. Kurcová, Klatovy

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: