SOUTĚŽ: Vyhraj boty značky Teva – legendy mezi sportovními sandály

SOUTĚŽ: Vyhraj boty značky Teva – legendy mezi sportovními sandály

Doplň svou výbavu na léto o ikonické, nadčasové outdoorové sandály značky Teva!

Soutěžíme outdoorové sandály značky Teva

Výherce získá jeden z těchto modelů dle svého výběru

Teva Terra Fi 5

Turistické, trekové a sportovní sandály Teva Fi 5 mají kvalitní podrážku, která má skvělou přilnavost i na mokrém povrchu. Jsou stavěné především do terénu, pro vícedenní turistiku s batohem. Sandály mají robustní konstrukci, příjemné rychleschnoucí polstrování a nastavitelné pásky.

Teva Terra Fi Lite

Tyto sandály Teva se hodí pro lehčí turistiku, cestování, kemping, do města i do vody. Mají kvalitní podrážku, která má skvělou přilnavost i na mokrém povrchu, příjemné rychleschnoucí polstrování i nastavitelné pásky, které umožňují upravit sandály přesně podle vaší nohy.

Teva Hurricane XLT 2

Univerzální a multifunkční model sandálů pro lehčí turistiku i do města. Ani zde nechybí nastavitelné pásky umožňující upravit sandály přesně podle vaší nohy, navíc jsou vyrobené z recyklovaného materiálu. Pyšní se také systémem podpory klenby nohy a absorpce nárazů pro pohodlí při nošení po celý den.

TEVA

Americká značka Teva je průkopníkem na poli sportovních sandálů. Úspěch outdoorové obuvi Teva tkví v geniálně jednoduchých řešeních, kvalitních materiálech a inovativním designu. Sandály a boty Teva nejsou jen obuví, ale také symbolem svobody a touhy po dobrodružství. Nosí je cestovatelé, sportovci i běžní lidé, kteří hledají pohodlí a spolehlivost. Ať už jste na horském hřebeni, u řeky nebo v městské džungli, Teva vám poskytne to, co potřebujete: svobodu a pohodlí na každém kroku.

Více na www.teva-eu.com

Pravidla soutěže:

  • Výherce vylosujeme 31. 7. 2024, jméno uveřejníme na webu.
  • Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: