HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ: Vyhraj hybridní bundu Merino Alpha Hoody od české značky High Point

SOUTĚŽ: Vyhraj hybridní bundu Merino Alpha Hoody od české značky High Point

Vítr a zima tě na horách nezastaví? Máme pro tebe parťáka na výpravy do chladnějšího počasí. Zkus štěstí v soutěži a vyhraj prvotřídní hybridní bundu Merino Alpha Hoody Jacket od české značky High Point.

Bunda High Point Merino Alpha Hoody Jacket

O co soutěžíme?

Funkční bunda High Point Merino Alpha Hoody Jacket

Hybridní bunda s důmyslnou kombinací vysoce funkčních materiálů. Větruodolnou přední část ze špičkového materiálu Pertex Quantum Air s ekologickou vodoodpudivou úpravou bez přítomnosti PFC, zateplenou izolací nové generace Polartec Alpha, doplňuje na bocích, rukávech a zádech excelentní úplet z merino vlny, který nadchne svou elasticitou, komfortem a hřejivostí. Výsledkem je bunda na aktivní pohyb, kdy potřebuješ zateplenou a větruodolnou přední část při zachování tepelného komfortu a výborné prodyšnosti na ostatních místech trupu a paží. Bunda je ideální na skialpy, turistiku, do hor či jako zateplovací vrstva pod nepromokavý hardshell. Bunda je vyrobená v dílně High Point v Sušici na Šumavě, což zaručuje dokonalé zpracování a bezproblémový servis. Bunda Merino Alpha Hoody obstála na výbornou v recenzi prestižního německého časopisu Bergsteiger Magazin.

Český výrobce kvalitního outdoorového oblečení a vybavení do přírody. Výrobky High Point jsou vyráběny i vyvíjeny s maximální péčí ve vlastní dílně v Česku. Více jak dvacetileté zkušenosti, neustálý dohled a dlouholetá praxe švadlen jsou zárukou bezkonkurenčního zpracování výrobků. Výrobky High Point testují přední čeští sportovci (High Point tým). Více na www.highpoint.cz 

Pravidla soutěže

  • Odpovězte na soutěžní otázky do 26. 10. 2020. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, jeho jméno uveřejníme na webu 27. 10. 2020.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
  • Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování ohledně výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Zkušenosti čtenářů

Vojtěch

rád si přečtu různé informace o vybavení nejen do hor

Karel Váňa

Rád používám nejnovější věci a něco si přečtu.Karlos

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: