SOUTĚŽ: Vyhraj bundu a kalhoty od značky Karpos

SOUTĚŽ: Vyhraj bundu a kalhoty od značky Karpos

Kvalitní bunda a kalhoty nesmí chybět v šatníku žádného horala. Zkus štěstí v soutěži s ID Sport a vyhraj špičkovou hybridní bundu Karpos K-Performace Hybrid nebo propracované kalhoty Karpos Rock EVO.

O co soutěžíme?

Dámská nebo pánská bunda Karpos K-Performace Hybrid

Lehká bunda pro aktivní pohyb je skvělým společníkem na hory. Propracovaná hybridní konstrukce kombinuje větruodolnou nylonovou tkaninu s DWR úpravou s pružnými prodyšnými panely na spodní straně rukávů. Díky tomu bunda umožňuje maximální rozsah pohybu a při zátěži lépe odvětrává. Vnitřní materiál tvoří extrémně lehká tkanina s technologií Octa, která díky zvláštnímu tvaru vláken vyniká lehkostí, hřejivostí, prodyšností a je lépe stlačitelná oproti jiným materiálům stejné hmotnosti.

Dámské nebo pánské kalhoty Karpos Rock EVO

Pohodlí, odolnost, prodyšnost a kvalitní provedení. To jsou v kostce kalhoty Karpos Rock Evo. Jsou vyrobené z měkkého nylonového materiálu, pohodlí při nošení zvyšuje nastavitelný elastický pas se stahováním a zadní a spodní díly nohavic z obousměrně strečové látky. Proti menší nepřízni počasí chrání DWR úprava materiálu, přední strana kalhot je opatřena také UV faktorem. Nezbytné drobnosti budou vždy na dosah díky šikovným kapsám na zip (dámská verze kalhot má kapsu na stehně, pánská verze ještě navíc vzadu).

Karpos představuje nejtechničtější špičkovou kolekci renomované italské značky Sportful. Díky důrazu na vysokou funkčnost i atraktivnímu nápaditému designu se tato kolekce oblečení pro horolezení a skialpinismus těší u outdoorových nadšenců velké oblibě.

Nabídku kolekce Karpos najdeš na eshop.idsport.cz

Pravidla soutěže

  1. Odpovězte na soutěžní otázky do 28. 8. 2022. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  2. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme emailem, zadaném v soutěžním formuláři.
  3. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
  4. Tvá mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování o ukončení soutěže. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: