SOUTĚŽ: VYHRAJ FUNKČNÍ VESTU SENSOR INFINITY ZERO UKONČENO

SOUTĚŽ: VYHRAJ FUNKČNÍ VESTU SENSOR INFINITY ZERO UKONČENO

Venku začíná přituhovat a tobě chybí vrstva, kterou by měla ráda i Chytrá horákyně – funkční vesta, která tě zahřeje, ale nezapaří a zároveň odolá dunícímu větru. Zkus štěstí v soutěži s českou značkou Sensor!

O co soutěžíme?

Dámská nebo pánská vesta Sensor Infinity Zero

Mimořádně lehká, nesmírně odolná, absolutně spolehlivá multifunkční vesta Infinity Zero, která se hodí přesně tam, kde druhá nebo třetí vrstva s dlouhým rukávem je už moc. Hybridní konstrukce, která využívá vlastností různých materiálů přesně tam, kde je potřeba. Na hrudi zahřeje nejlepší technický izolační materiál na světě Primaloft. Na bocích a zádech vás ochrání materiál Coolmax Thermo, jehož hlavní devízou je odolnost vůči větru a zároveň prodyšnost. Novinkou pro tuto zimu je barevná kombinace tmavě modré a černé barvy.

  • Vhodné na vycházku i do těžkých podmínek
  • Naprostá odolnost vůči větru
  • Rychleschnoucí materiál
  • Ultra lehký produkt bez objemu, který lze snadno zabalit
  • Odolná a zároveň vysoce prodyšná

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice. Jako první získala licenci firmy Dupont na termoprádlo Coolmax, první zavedla ploché švy do celé kolekce, patří ji primát v použití bonded technologie ve zpracování úpletu.

Prodejci pro ČR: www.sensor.cz

Výherce soutěže

P. Hegar, Ostrava

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: