HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ: VYHRAJ FUNKČNÍ VESTU SENSOR INFINITY ZERO

SOUTĚŽ: VYHRAJ FUNKČNÍ VESTU SENSOR INFINITY ZERO

Venku začíná přituhovat a tobě chybí vrstva, kterou by měla ráda i Chytrá horákyně – funkční vesta, která tě zahřeje, ale nezapaří a zároveň odolá dunícímu větru. Zkus štěstí v soutěži s českou značkou Sensor!

O co soutěžíme?

Dámská nebo pánská vesta Sensor Infinity Zero

Mimořádně lehká, nesmírně odolná, absolutně spolehlivá multifunkční vesta Infinity Zero, která se hodí přesně tam, kde druhá nebo třetí vrstva s dlouhým rukávem je už moc. Hybridní konstrukce, která využívá vlastností různých materiálů přesně tam, kde je potřeba. Na hrudi zahřeje nejlepší technický izolační materiál na světě Primaloft. Na bocích a zádech vás ochrání materiál Coolmax Thermo, jehož hlavní devízou je odolnost vůči větru a zároveň prodyšnost. Novinkou pro tuto zimu je barevná kombinace tmavě modré a černé barvy.

  • Vhodné na vycházku i do těžkých podmínek
  • Naprostá odolnost vůči větru
  • Rychleschnoucí materiál
  • Ultra lehký produkt bez objemu, který lze snadno zabalit
  • Odolná a zároveň vysoce prodyšná

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice. Jako první získala licenci firmy Dupont na termoprádlo Coolmax, první zavedla ploché švy do celé kolekce, patří ji primát v použití bonded technologie ve zpracování úpletu.

Prodejci pro ČR: www.sensor.cz

Pravidla soutěže

  • Odpovězte na soutěžní otázky do 15. 11. 2021. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, jeho jméno uveřejníme na webu 16. 11. 2021.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
  • Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování ohledně výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: