SOUTĚŽ:  Vyhraj dámskou hardshellovou bundu Northfinder DRACIA – UKONČENO

SOUTĚŽ:  Vyhraj dámskou hardshellovou bundu Northfinder DRACIA – UKONČENO

Podzimní plískanice už se blíží, na scénu přichází nepromokavá bunda! Zahraj si se slovenskou značkou Northfinder o lehkou technickou hardshell bundu Dracia, která tě udrží v suchu.

O co soutěžíme?

Dámská technická hardshellová bunda Northfinder Pertex® DRACIA

Lehká technická bunda určená pro turistiku v náročných vysokohorských podmínkách nadchne nízkou hmotností a skvělou sbalitelností, ale především špičkovým poměrem nepromokavosti a prodyšnosti. Prvotřídní membránový materiál Pertex Shield s podlepenými švy se postará o to, abyste během túry zůstaly v suchu, a zároveň umožňuje odpařování tělesné vlhkosti. Bunda Dracia se stane spolehlivým společníkem při jakémkoli outdoorovém dobrodružství: od vícedenní turistiky, horolezení až po skialpinismus. Propracovaný střih a funkční detaily jako prodloužený zadní díl, zvýšené kapsy přístupné i se zapnutým bederákem nebo kapuce kompatibilní s helmou z ní činí univerzální kousek do nepohody.

NORTHFINDER

Northfinder se věnuje výrobě funkčního outdoorového oblečení už více než 20 let. Outdoorové oblečení této slovenské značky kombinuje atraktivní design a použití nejkvalitnějších materiálů na trhu s cílem zajistit co nejvyšší komfort i v náročných podmínkách. Nabízí široký výběr oblečení na turistiku, via ferraty, skialpinismus, běžecké lyžování a další outdoorové aktivity.

Více na: northfinder.com

Výherce soutěže

S. Strmeňová, D. Branná

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: