SOUTĚŽ: Vyhraj cestovní tašku OUTLIFE DUFFEL 25 od značky SALOMON UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj cestovní tašku OUTLIFE DUFFEL 25 od značky SALOMON UKONČENO

Zkus své štěstí v soutěži o cestovní tašku značky Salomon OUTLIFE DUFFEL 25, která perfektně doplní Tvoje vybavení na všechny dobrodružství!

O co soutěžíme?

Cestovní taška značky Salomon OUTLIFE DUFFEL 25

Tato 25 litrová taška, navržená tak, aby byla mimořádně praktická, je vaším ideálním společníkem na krátká dobrodružství ve městě i mimo něj. Snadno přístupné úložiště znamená, že vaše nezbytnosti budete mít vždy po ruce. Obsahuje také odolnou ripstopovou tkaninu (bez PFC), kovové přezky a robustní voděodolné zipy, aby vaše taška došla daleko.

  • Jednoduchý přístup – Do tašky se dostanete během několika sekund pomocí jednoduché kovové přezky a robustního zipu po celé přední části.
  • Praktický design – Díky mnoha pevným rukojetím, výběru z 1 nebo 2 ergonomických popruhů a vnější lemované přihrádce se tato taška přizpůsobí vašim dobrodružstvím.
  • Ultra odolné materiály – Robustní materiály, které neobsahují PCF, škodlivý na životní prostředí: balistický nylon, silně potažené ripstopové tkaniny, kovové přezky a voděodolný #10 YKK zip.

Salomon

Salomon vyrábí špičkové outdoorové vybavení zejména na lyžování a běh, ale i na treking, horolezectví a v kolekci najdeme i lifestylové produkty. Mezi jejich top produkty patří výrobky ze série S-LAB.

www.Salomon.cz

VÝHERCE: Jana Lašáková, Zvole

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: