SOUTĚŽ: Vyhraj cepín, sadu cestovních skleniček nebo outdoor večeři od TotalOutdoor UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj cepín, sadu cestovních skleniček nebo outdoor večeři od TotalOutdoor UKONČENO

Ve spolupráci s distributorem outdoorového, lezeckého a kempingového vybavení firmou TotalOutdoor jsme připravili soutěž o trojici hodnotných cen. Zahraj si o cepín, set cestovních skleniček na víno nebo outdoorovou večeři s dezertem!

O co soutěžíme?

1. Cepín Camp Corsa Alpine

Ultralehký cepín špičkové italské značky CAMP je perfektní pro ledovcové túry nebo závodní skialpinismus. Topůrko cepínu je ze slitiny hliníku, hlavice je vyrobená z odolné oceli. Díky vybroušenému madlu cepín neklouže v ruce a ucpávka na spodku topůrka brání nabírání sněhu a zbytečné zátěži.

2. Set cestovních skleniček na víno od GSI Outdoors

Oblíbený set plastových skládacích skleniček na bílé víno ocení každý outdoorový romantik. Sklenky se stanou výborným společníkem pro cesty nejen do vinařských oblastí celého světa. Sklenku na šroubovací nožičce z plastu (bez BPA) lze po rozložení lehce nacvaknout na nožičku a celá sklenka je tak dokonale chráněna před poničením v batohu.

3. Outdoorová večeře se zákuskem od LYOfood

Oblíbené dehydratované jídlo kuřecí Tikka masala  a dezert Crema Catalana ze 100 % přírodních surovin od LYOfood. Kuřecí prsíčka v jogurtu s indickým kořením a kokosovým mlékem potěší po náročném dni na horách žaludek i chuťové pohárky. Jako sladkou tečku pak servírujeme světově proslulý španělský dezert se žloutky a mlékem s nádechem pomeranče a skořice. Obě kaloricky vydatné dobroty jsou vyrobené pouze ze zdravých surovin a nenajdeš v nich žádné umělé přísady, přidané cukry, palmový olej ani konzervační látky.

Česká firma TotalOutdoor s. r. o. se zaměřuje na distribuci špičkových světových značek outdoorového vybavení, jako jsou Beal, Camp, Cassin, Pieps, GSI Outdoors, LYOfood, Lifesystems, Lifeventure, LittleLife či MountainPaws. V jejich katalogu najdeme vybavení pro horolezení a práce ve výškách, cestování a kemping, první pomoc, ale i sekci dětský outdoor nebo vybavení pro psy.

Vítězi soutěže

  • cepín – J. Zabilanský
  • set skleniček – J. Smolík
  • outdoorová večeře s dezertem – A. Nezbedová

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: