SOUTĚŽ: Vyhraj běžecké boty Salomon XA PRO 3D v8 od značky S-RUN! UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj běžecké boty Salomon XA PRO 3D v8 od značky S-RUN! UKONČENO

Zkus své štěstí v soutěži o nejlepší běžecké a trailové boty Salomon XA PRO 3D v8 od značky S-run! S těmito botami budete nejen na horách v bezpečí a komfortu.

O co soutěžíme?

Boty Salomon XA PRO 3D v8

Legendární model XA Pro 3D se vrací ve vylepšené verzi. Boty si zachovaly všechny důležité vlastnosti, proč si je horalé oblíbili, ale navíc zhubly a jsou staly se mrštnějšími. Proč „horalé“ a ne „běžci“? Protože XA Pro 3D v8 jsou více než běžecké boty. Můžete s nimi podniknout dlouhý přechod hor, stejně jako rychlý výstup na nejbližší kopec. Můžete je vzít do různorodého terénu a vědět, že vás díky prověřené podrážce Contagrip® MA kdekoli a kdykoli podrží. Navíc díky zabudované technologii 3D Advanced Chassis budete mít maximální kontrolu svého pohybu a využití své energie tím správným směrem. Mezipodešev z EVA pěny Energycell zajistí bezpečné tlumení a především dynamický odraz.

Svrchní bezešvá konstrukce zvyšuje pohodlnost bot a 3D síťovina zase skvělé termoregulační vlastnosti. Aby vám bota nejen na podrážce ale i na svršku dokonale padla, je zde SensiFit™ tedy technologie, která vám chodidlo příjemně obepne. Již standardem u trialových bot značky Salomon je použití spolehlivého rychlozavazování tzv. Quicklace™, které je doplněno kapsičkou na jazyku boty, kam si přebytečnou šňůrku elegantně schováte. Nechybí rovně antibakteriální anatomicky tvarovaná vložka Ortholite.

logo_s-run

S-RUN

Je běžeckou speciálkou pro trailové i silniční běžce. Velmi širokou nabídku značky Salomon rozšiřuje o další špičkové značky jako ALTRA, INOV-8, CEP, VJ, FIZAN a další.

Pravidla soutěže

  1. Odpověz na soutěžní otázky do 29.11. 2022. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  2. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme emailem, zadaném v soutěžním formuláři.
  3. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Na další barvy a (pánsé/dámské) verze se můžete podívat na webu S-RUN.

Výherce: Jakub K. – Senohraby a Jana J. – Holýšov

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: