SOUTĚŽ: Vyhraj batoh Pinguin, nejlepšího parťáka na každé tvé dobrodružství!

SOUTĚŽ: Vyhraj batoh Pinguin, nejlepšího parťáka na každé tvé dobrodružství!

Český výrobce vybavení pro aktivní pobyt v přírodě Pinguin má na trhu dlouholetou tradici sahající do roku 1989. Jejich hlavním cílem je vyrábět funkční, dlouhodobě spolehlivé a přitom cenově stále dostupné outdoorové vybavení.

V letošním roce si Pinguin ke svým 30. narozeninám nadělil zcela novou a parádně vymazlenou kolekci batohů! Nová řada batohů je vyrobena z materiálů, které jsou lehčí a zároveň odolnější. Střihy byly redukovány o běžně nepoužívané prvky, čímž bylo dosaženo jednak odlehčení, ale zároveň i designového zkrášlení batohů. Inovativním procesem prošly také zádové systémy, které jsou navrženy vždy dle hlavních aktivit modelu batohu. Díky účelné univerzálnosti a modularitě batohů všechny přepracované batohy zdárně obstojí při vícero různých aktivitách.

Čerstvé přírůstky jsou hned tři – ledvina Hipbag a městské batohy Integral a Commute. Podrobněji si o nové kolekci batohů můžete přečíst u nás na webu.

Minimalismus a elegance propojuje kousky z nové kolekce batohů Pinguin.

O co soutěžíme

1. Dvoukomorový batoh Explorer 60

Hledáš parťáka na dlouhé a náročné treky? Explorer 60 je tím pravým!

Dvě komory oddělené přepážkou, kterou lze rozepnout, ti umožní praktické rozmístění vybavení dle četnosti jeho užívání a celkem čtyřmi vstupy ti zaručí pohodlnou a rychlou dostupnost k potřebnému vybavení.

Prostorné víko batohu můžeš odepnout a použít jako ledvinku nebo tašku přes rameno. Pár popruhů ve spodní části ti zase umožní připevnit dodatečný materiál na batoh. Pomocí dvou bočních popruhů můžeš batoh stáhnout a přitáhnout náklad k výškově nastavitelnému zádovému systému.

 • Určení: trekking, hiking
 • Objem: 60 l
 • Hmotnost: 1,97 kg
 • Počet komor: 2
 • Doporučená cena: 3 490 Kč
Pinguin Explorer 60

2. Jednokomorový batoh Boulder 38

Boulder 38 je jednokomorový, ale dostatečně prostorný batoh s velkými bočními kapsami na zip, který uplatníš zejména na méně náročných a kratších túrách.

Horní vstup batohu je uzavíratelný provázkem s brzdou, fixovaný sponou a překrytý víkem. Dva páry bočních kompresních popruhů ti umožní batoh dokonale stáhnout.

Pohodlný zádový systém s polštářky potaženými prodyšnou textilií ti zajistí efektivní odvětrání zad při současném zachování optimálního rozložení nákladu. Pro dokonalé usazení batohu na zádech a eliminaci jeho pohybu při chůzi poslouží balanční popruhy.

 • Určení: trekking, hiking
 • Objem: 38 l
 • Hmotnost: 1,25 kg
 • Počet komor: 1
 • Doporučená cena: 2 390 Kč
Pinguin Boulder 38

3. Jednokomorový batoh Commute 25

Nejen městský batoh Commute 25 je jednoduchý a zároveň velmi stylový, a tak se snadno stane tvým každodenním parťákem, u kterého oceníš zejména nízkou hmotnost.

Vstup do batohu zajišťuje snadné, ale spolehlivé rolovací zavírání, díky kterému je batoh designově atraktivní. V dolní části batohu najdeš reflexní poutko určené pro blikačku a po obou stranách má čelo batohu vertikální řetízky, které umožňují případné připevnění dodatečného vybavení na batoh.

Polstrovaná kapsa uvnitř batohu udrží tvůj notebook v bezpečí a ostatní počítačové příslušenství můžeš uložit do vnitřní zipové kapsy.

 • Určení: city, hiking, cycling
 • Objem: 25 l
 • Hmotnost: 0,74 kg
 • Počet komor: 1
 • Doporučená cena: 1 190 Kč
Pinguin Commute 25

Název značky Pinguin je synonymem odolnosti rostliny divoce rostoucí na svazích jihoamerických And, ve skalnatém a nehostinném prostředí silného větru, mrazu a sněhu – Bromelia Pinguin. Více informací o vybavení najdete na www.pinguin.cz.

Pravidla soutěže

 1. Odpovězte na soutěžní otázky do 31. 12. 2019. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
 2. Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři. Výhry je možné si po dohodě vyzvednout v Praze nebo Brně.
 3. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
 4. Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.
 5. *NÁPOVĚDU k soutežním otázkám hledejte na webu www.pinguin.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: