SOUTĚŽ: Vyhraj akční trekové boty Salomon X Ultra 4 GTX UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj akční trekové boty Salomon X Ultra 4 GTX UKONČENO

Obratnost trail-runningové boty vybavená do horského terénu. To jsou v kostce X Ultra 4 GTX od Salomonu. Zkus štěstí v soutěži a obuj na léto tyhle nadupané trekové boty!

O co soutěžíme?

Dámské či pánské boty Salomon X Ultra 4 GTX

Hbitost a nízká hmotnost trailových bot a stabilita a odolnost trekové obuvi. Jde to dohromady? Značka Salomon jako expert na trailovou obuv dokázala zkombinovat to nejlepší z obou typů bot v tomto modelu. Boty X Ultra 4 GTX podporují lehký a rychlý krok na horských túrách, zároveň ale nabízí nadstandardní ochranu a přilnavost i v těžším terénu. Bezešvý syntetický svršek chrání navíc proti vlhkosti spolehlivá membrána Gore-Tex. Hrubý vzorek osvědčené podešve All Terrain Contagrip se postará o jistý krok při sestupech a efektivní záběr i na vlhkém povrchu. Podporu chodidla neomezující volnost pohybu poskytuje nová technologie Advanced Chassis.

Historie značky Salomon se datuje do roku 1947, kdy ve francouzských Alpách vznikla. Salomon vyrábí špičkové outdoorové vybavení zejména na lyžování a běh, ale i na treking, horolezectví a v kolekci najdeme i lifestylové produkty. Mezi jejich top produkty patří výrobky ze série S-LAB.
www.Salomon.cz

Výherce soutěže

M. Michálek, Hradec Králové

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: