SOUTĚŽ: Vyhraj triko Sensor Merino Bold a drž si zimu od těla! UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj triko Sensor Merino Bold a drž si zimu od těla! UKONČENO

S přicházejícím podzimem se určitě bude hodit teploučké merino triko každému z nás! Zahraj si s českou značkou Sensor o funkční triko z extra jemné australské merino vlny, které má přirozené a stálé antibakteriální, termoregulační a izolační vlastnosti.

O co soutěžíme?

Dámské nebo pánské triko Sensor Merino Bold 

Funkční prádlo z extra jemné australské merino vlny je v chladném období sázkou na jistotu. Milovníci outdooru si ho cení zejména pro jeho skvělou hřejivost, stálé antibakteriální vlastnosti zamezující zápachu a výborné termoregulační schopnosti, díky nimž tělo neprochladne, ani když se zpotí. Česká značka Sensor připravila na zimu úplet Merino Bold, který je díky vyšší gramáži a výborné elasticitě použitelný jako první nebo druhá vrstva. Barvení příze, pletení úpletu a šití probíhá v České republice, takže má výrobce 100% kontrolu nad tím, jaké vlastnosti má finální produkt.

Sensor logo

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční, a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice.

Více na www.sensor.cz

Výherce soutěže

I. Korábová – Litoměřice

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: