Soutěž vyhodnocení: Znáte alkoholickou morseovku?

Soutěž vyhodnocení: Znáte alkoholickou morseovku?

V listopadu jsme pro vás vyhlásili soutěž, která měla prověřit vaše tvůrčí schopnosti. Úkolem bylo vymyslet fonetickou pomůcku pro písmeno „T“. Samozřejmě, jak už titulek napovídá, jste si museli vystačit jen s okruhem slov, která souvisí s alkoholem. Nejlepší pomůckou podle nás bylo „Téct“.

Jaká byla výhra a vítěz?

Jakub má podle mě moc dobrý vkus, protože si vybral kultovní knihu od Joea Simpsona – Vábivé Ticho. Za celou redakci pohora.cz mu přejeme hodně zábavy u dobrého čtení. Ostatní „neúspěch“ nemusí mrzet, protože už v další soutěži můžete vyhrát právě vy.

Tenhle vtípek už je sice staršího data, ale já jsem se o něm dozvěděl teprve nedávno, při jedné smysluplné páteční debatě u kulatého stolu se zlatavým mokem. Kdybych tuhle pomůcku znal před dvanácti lety, mohlo být učení morseovky mnohem větší zábava Usmívající se.

A.-absťák
B-…blít až doma
C-.-.cíl je výčep
D-..dám jedno
E.ex
F..-.fernet píše
G–.grónský rum
H….hruškovice
CH—-chvátám k pípám
I..Iron
J.—jabčák bílý
K-.-kýbl vín
L.-..likéreček
Mmží z píp
N-.návyk
Oó můj líh
P.–.pivní tácek
Q–.-kvílím ožrán
R.-.rumíček
Ssud je tu
Tteď už nově „téct“
U..-uchlastán
V…-vodka finská
W.–whiskou plout
X-..-k sýru burčák
Y-.–ý, jsem zmámen
Z–..zlískám se hned

V čem soutěž spočívá?

První z vás, který do diskuze připíše zajímavou pomůcku pro písmeno „T“, samozřejmě s alkoholovou tématikou, vyhrává. Nezapoměňte v příspěvku uvést svůj e-mail.

Co můžete vyhrát?

Zaprvé – chcete-li navštívit Filmový festival zimních sportů v libovolném z míst konání, můžete si vybrat 2 volné vstupenky.

Zadruhé si můžete vybrat pro sebe a své kamarády sadu rovnou pěti námořnických triček od trops-sport.cz, což je e-shop zaměřený na prodej a výrobu sportovních dresů. Jeho specializací je potisk vlastními jmény a čísly. V nabídce také cyklistické dresy České republiky a ČSSR. Jedním z jeho stěžejních produktů jsou námořnická trička. Opět doplněna možností potisku jmény, obrázky, logy…

Zatřetí si můžete vybrat cokoli z cen pro výherce soutěží na HedvábnéStezce.cz, aktuálně jsou k dispozici tyto ceny:

  • Šepot buše (Jaroslav Mareš)
  • Joe Simpson – Vábivé Ticho – Jota
  • LP Bangkok
  • Zoner Photo Sudio
  • LP Sicílie
  • průvodce Bradt Albánie
  • Trvalé bydliště Klondike (Alena Kennedy)
  • Vzhůru, pozoruhodná cesta k vrcholu Mount Everestu (Bear Grylls)

Začtvrté si můžete vybrat šátek od lezecké firmy Five Ten.

Tento seznam je jen orientační a bohužel nemůžu garantovat dostupnost všech těchto cen v době konce soutěže, naopak je i možné, že nějaká cena přibude.

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: