HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ: Vybav se na skály i na stěnu! Vyhraj lano, sedák nebo tričko od Tendonu UKONČENO

SOUTĚŽ: Vybav se na skály i na stěnu! Vyhraj lano, sedák nebo tričko od Tendonu UKONČENO

Potřebuješ před sezónou obnovit lezecký matroš? Zkus štěstí v soutěži s českou firmou Tendon! Nové šedesátimetrové lano, sedák nebo tričko a šátek mohou být tvoje!

O co soutěžíme?

1. lano Tendon Master 9.0 TeFIX (60 metrů)

Novinka roku 2019! S šířkou 9 mm se hodí i pro ty nejtěžší cesty. Použít se dá jako jednoduché, poloviční i dvojité lano. Díky inovativní technologii TeFIX se oblíbený model Master stal ještě bezpečnějším a odolnějším lanem než jeho starší brácha.

2. sedací úvazek Tendon Storm

Maximálně pohodlný a komfortní úvazek o hmotnosti 429 g je určený především pro sportovní lezení. Komfort při lezení zajišťují nastavitelné nohavičky, vyztužené navazovací body a barevně odlišené jisticí oko.

3. tričko + univerzální šátek

Pohodlné bavlněné triko v elegantní černé barvě a osvědčený univerzální šátek, který využiješ na krk i jako čepici.

Tendon

Tendon je celosvětově jedním z vedoucích světových výrobců na trhu horolezeckého vybavení a profesionálních ochranných pomůcek pro práci ve výškách, vojenství a záchranu. Během let své existence se Tendon etabloval jako profesionální značka, jejíž produkty vynikají kvalitou a inovativními postupy.

Více na www.mytendon.cz

Výherci soutěže:

1. lano – Michal Horecký

2. sedák – Eliška Kozubíková

3. tričko a šátek – Iva Mikulášková

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: