SOUTĚŽ: Vybav se na cesty! Vyhraj péřový spacák nebo cestovní tašku duffelbag od značky Marmot UKONČENO

SOUTĚŽ: Vybav se na cesty! Vyhraj péřový spacák nebo cestovní tašku duffelbag od značky Marmot UKONČENO

Tvá výbava na cesty už by zasloužila výměnu? Ve spacáku drkotáš zuby celou noc? Z cestovní tašky se páře zip a v rohu zeje díra jak hrom? Neváhej a zkus své štěstí v soutěži s firmou Marmot. Super expediční péřový spacák nebo odolný cestovní dufflebag můžou být tvoje!

O co soutěžíme?

1) Spací pytel Marmot Palisade

Spacák s výplní z certifikovaného kachního peří má plnivost 650+ cuin a teplotní určení comfort -1,7 °C, limit -7,8 °C a extreme -26 °C. Peří díky ošetření hydro­fobní technolo­gií Marmot Down Defender zůstává suché 10× déle než neošetřené peří a po namočení pak schne o 30 % rychleji. Ve vlhkých podmínkách si navíc lépe uchovává svůj loft. Peří si úpravu Down Defender uchová po více jak 20 praní. Veškeré peří používané ve spacácích Marmot má certifikát RDS (Responsible Down Standard) zaručující dobré zacházení se zvířaty po celý jejich život.

  • K dispozici verze: 183 cm/1050 g (váha peří 480 g) nebo 198 cm/1095 g (váha peří 540 g)
  • Cena: 6249 Kč
Péřový spací pytel Marmot Palisade
Péřový spací pytel Marmot Palisade

2) Taška Long Hauler Duffel Medium

Drsné cesty vyžadují drsnou bagáž. Cestovní tašky z řady Marmot Long Hauler Duffle zvládnou i trochu drsnější zacházení. Hlavní zip ve tvaru D s ochrannou légou proti dešti umožňuje přístup do prostorného vnitřku, který má zdvojené dno pro větší odolnost a je vybaven kompresními popruhy. Zvenčí má taška nosná madla po obou stranách, odnímatelné ramenní popruhy a spoustu kapes na uložení drobností. Praktickou vychytávkou je malý obal, do něhož se dá celá taška pohodlně zabalit a uložit, když zrovna necestujete.

  • Objem 50 l, hmotnost 1200 g
  • Cena: 2999 Kč
Taška Long Hauler Duffel Medium
Taška Long Hauler Duffel Medium

Firma Marmot byla založena roku 1974. Prvními produkty se staly péřová bunda a spacák. Později Marmot začal šít oblečení z Gore-Texu a řady produktů se začala rychle rozšiřovat. Produkty Marmot jsou synonymem pro kvalitu, výkon a odolnost.
www.marmot.com

Výherci soutěže

  • Spacák: Jindřich Gruntorád
  • Cestovní taška: Petr Jalovský

Výherce jsme kontaktovali e-mailem

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: