SOUTĚŽ: Víte odkdy jezdí lanovka na Sněžku? Odpovězte na jednoduché otázky a vyhrajte outdoorové boty od českého výrobce Prabos UKONČENO

SOUTĚŽ: Víte odkdy jezdí lanovka na Sněžku? Odpovězte na jednoduché otázky a vyhrajte outdoorové boty od českého výrobce Prabos UKONČENO

Odpovězte na několik jednoduchých otázek a vyhrajte kvalitní českou obuv značky Prabos, kterou můžete využít na turistické výlety, projížďky na kole a další outdoorové aktivity.

Varianty bot Monza

Podívejte se na všechny barevné kominace

Ryze česká firma Prabos

Prabos

Tradice koželužského průmyslu ve Slavičíně sahá k roku 1860, kdy zakladatel společnosti Japis Jan Pivečka začal zpracovávat usně a po I. světové válce zahájil výrobu obuvi. Po znárodnění v roce 1948 přešla společnost Japis pod správu n.p. Baťa a následně v roce 1952 byla začleněna do n.p. Svit Gottwaldov. Teprve v roce 1991 se závod transformoval jako samostatná divize společnosti a.s. Svit Zlín. 1.1.1993 získala společnost právní subjektivitu pod názvem Prabos a.s. Slavičín, postupně transformována na současnou Prabos plus a.s.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Výherkyní se stala Pavlína Chládková.

Děkujeme všem za účast a Pavlíně gratulujeme!

Soutěžit můžete od 5.10.2016 do 19.10.2016! Z došlých správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

Výhra vám bude zaslána poštou.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: