SOUTĚŽ UKONČENA: Vyhrajte trekové boty Socompa GTX od českého výrobce Prabos!

SOUTĚŽ UKONČENA: Vyhrajte trekové boty Socompa GTX od českého výrobce Prabos!

Na cestu do hor je třeba mít pořádné boty, jedny vám dnes nabízíme. Stačí se zúčastnit naší soutěže, správně odpovědět a být vylosován. Zápolíme o obuv značky Prabos.

Společnost Prabos plus a.s. je výrobce obuvi s tradicí obuvnického průmyslu, sahající až do roku 1860. Jejich hlavní náplní je vyrábět obuv, která splňuje všechny požadavky na zajištění bezpečnosti při práci i v těch nejtěžších podmínkách. V nabídce najdete špičkovou obuv vhodnou pro turistiku, vybavenou membránou Gore-tex® a značkovými podešvemi Vibram. Jejich výrobky také již mnoho let používá Armáda ČR, Policie ČR, hasiči i ostatní uniformované složky.

O co hrajem?

Soutěžíme o boty Socompa GTX, tedy pohorku do středně těžkého terénu, pro použití po celý rok. Je vybavená novou membránou Gore-tex Carbon Grey a podešví Vibram Vinkler. Svršek je vyroben z velurové usně tl. 1,8-2,0 v kombinaci s textilem. Je možné použít poloautomatické mačky. Vyrábí se ve 4 barvách: zelená, modrá, fialová a petrolejová. Výherce si může barvu a velikost samozřejmě vybrat.

Více barevných variací, naleznete ve fotogalerii...

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky nejpozději do 18/11/2018.
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování
3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací se dozvíte na stránká firmy Prabos.

Načítání…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: